Masumiyet

Deniz Çakır'dan genç kostüm asistanına şok eden hakaretler!
Deniz Çakır'dan genç kostüm asistanına şok eden hakaretler! "Masumiyet" dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Görgen isimli genç, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle ünlü oyuncu Deniz Çakır hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Serkay Tütüncü'den flaş 'Masumiyet' açıklaması
Serkay Tütüncü'den flaş 'Masumiyet' açıklaması Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı “Masumiyet” dizisinde İlker Ilgaz karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, rolüyle şimdilerde çok konuşuluyor.
Deniz Çakır 'Masumiyet' setini birbirine mi kattı?
Deniz Çakır 'Masumiyet' setini birbirine mi kattı? "Masumiyet" dizisinin setinde karavanını beğenmeyip, haber vermeden rol arkadaşları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın aracına geçtiği iddia edilen Deniz Çakır, konuyla ilgili sorulara yanıt verdi.
Sosyal medya İlayda Alişan'ı konuştu
Sosyal medya İlayda Alişan'ı konuştu Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı “Masumiyet”, sarsıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla büyük bir ilgiyle izleniyor.
'Masumiyet' dizisiyle ilgili flaş iddia
'Masumiyet' dizisiyle ilgili flaş iddia Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi isimlerin paylaştığı “Masumiyet” dizisinin ikinci bölümü ekrana gelmişti.
Hande Doğandemir ve Asena Tuğal ikiz kardeş gibi oldu
Hande Doğandemir ve Asena Tuğal ikiz kardeş gibi oldu 'Hükümsüz' dizisine rol alan Hande Doğandemir ile 'Masumiyet' dizisiyle ekrana dönen Asena Tuğal'ın yeni imajları olay oldu.
Masumiyet dizisiyle ilgili flaş iddia!
Masumiyet dizisiyle ilgili flaş iddia! Geçen çarşamba yayın hayatına başlayan Gold Film'in FOX için çektiği "Masumiyet" dizisi hem ekranda, hem de dijital dünyada büyük ilgi gördü.