Nazlı Kayı


Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı'yı evlilik heyecanı sardı Hacı Sabancı ile 3 yıldır aşk yaşadığı Nazlı Kayı evlilik kararı aldı. Ancak tarih konusunda henüz bir açıklama yapmadılar.
Hacı Sabancı Nazlı Kayı'yı ailesinden istedi 2017'den bu yana aşk yaşayan Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı evliliğe ilk adımı attı.
Hacı Sabancı'ya 'evlilik teklifi' soruldu Ömer Sabancı-Arzu Sabancı çiftinin büyük oğlu Hacı Sabancı, önceki akşam Etiler'deki bir mekanda görüntülendi. İş insanı Sabancı'nın arkadaşlarıyla buluştuğu öğrenildi.
Sabancı ailesini karıştıran evlilik teklifi! Uzun süredir mutlu bir birliktelik yaşayan Hacı Sabancı ile kız arkadaşı Nazlı Kayı evliliğe ilk adımı atıyor.
Hacı Sabancı Nazlı Kayı'ya evlenme teklif etti! Uzun süredir mutlu bir birliktelik yaşayan Hacı Sabancı ile kız arkadaşı Nazlı Kayı evliliğe ilk adımı atıyor. Hacı Sabancı, geçtiğimiz akşam Nazlı Kayı'ya sürpriz yaparak tek taş yüzükle evlenme teklif etti...
Nazlı Kayı büyük acıyla sarsıldı! Hacı Sabancı'nın sevgilisi Nazlı Kayı'nın 70 yaşındaki dedesi Mustafa Sertkaya yaşamını yitirdi.