Nazlı Kayı


Nazlı Kayı sosyal medyada tartışma konusu oldu Hacı Sabancı ile evlilik hazırlıkları yapan Nazlı Kayı, gelin mayosu yaptırdı. Pozlarıyla hava atan Kayı, tepki aldı: “Eskiden gelinler hamama girerdi, şimdi denize mi giriyor?”
Hakan Sabancı'nın aşk locasının son misafiri Fanatik Beşiktaşlı Hakan Sabancı, Vodafone Park’taki locasında güzelleri ağırlamaya devam ediyor. Çapkın sosyetik, önceki gün Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçını Elif Aksu ile izledi.
Nazlı Kayı: "Detaycı ve kuralcı bir kadınım" Hacı Sabancı'nın müstakbel eşi Nazlı Kayı takıntılı çıktı! 'Detaycı ve kuralcıyım' diyen ünlü sosyetik bilinmeyenlerini anlattı.
Sabancıların gelini Nazlı Kayı: "Her anın keyfini çıkarmaya çalışıyorum" Hacı Sabancı’nın evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Nazlı Kayı, hem ilişkisini anlattı, hem de kendisini...
Nazlı Kayı geliyor, Hakan Sabancı gidiyor! Cemiyet ve magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden Hakan Sabancı, ağabeyiyle oturduğu evden taşınmak zorunda kaldı..
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı'nın tekne keyfi Miami sonrası Bodrum'a geçen iş insanı Hacı Sabancı ile müstakbel eşi Nazlı Kayı, tatillerine devam ediyor.
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı düğün için startı verdi! Densa Holding Başkan Yardımcısı Hacı Sabancı ile 2017 yazından bu yana flört ettiği sevgilisi Nazlı Kayı, Aralık ayında nişanlanıp evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.