Röportaj


Mustafa Sandal: "Oğullarıma başka kadından kardeş istemiyorum"
Mustafa Sandal: "Oğullarıma başka kadından kardeş istemiyorum" Sevilen sanatçı Mustafa Sandal, verdiği röportajda konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Ekrem İmamoğlu 'o fotoğraf' hakkında ne söyledi?
Ekrem İmamoğlu 'o fotoğraf' hakkında ne söyledi? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medyada çok konuşulan odasında dua ettikleri fotoğrafa ilişkin açıklama yaptı.
Cübbeli Ahmet o 'seks kasedi' hakkında ilk kez konuştu!
Cübbeli Ahmet o 'seks kasedi' hakkında ilk kez konuştu! Ahmet Mahmut Ünlü özel görüntülerinin yer aldığı 400 adet CD’nin, internete sızdırılmadan önce cemaat hocalarının evlerinin kapısına dağıtıldığını ilk kez anlattı.
Dilek İmamoğlu'ndan samimi açıklamalar
Dilek İmamoğlu'ndan samimi açıklamalar Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, verdiği röportajda sorulara içtenlikle yanıt verdi.
Tanem Sivar: "Hakkınızı arayın mesajını verdik"
Tanem Sivar: "Hakkınızı arayın mesajını verdik" Kanal D’de ekrana gelen ‘Hayat Sağlıklı Güzel’ programının güzel ve başarılı sunucusu Tanem Sivar, öldürülen köpekleri için verdikleri mücadeleyi anlattı: “Sesimizi duyurabildiğimiz için şanslıyız. Bu mücadele, bize destek olanlara borcumuzdur.”
Ivana Sert: "Kendime 100 üzerinden 100 verdim"
Ivana Sert: "Kendime 100 üzerinden 100 verdim" Modacı Ivana Sert, ‘İmalat Hatası’ isimli bir single çıkardı. Tüm hafta eleştirilerin odağındaydı.
Furkan Palalı: "Rolüm neyi gerektiriyorsa onu yaparım"
Furkan Palalı: "Rolüm neyi gerektiriyorsa onu yaparım" Türkiye’nin yanı sıra Haziran ayında Japonya’da vizyona girecek olan ‘Yuvaya Dönüş’te rol alan Furkan Palalı'dan kariyeri ve oyunculuk üzerine çarpıcı açıklamalar...