Röportaj


'Çakırbeyliler'in avukatından olay açıklamalar! ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Çakırbeyliler’in avukatı ‘Ebru’yu oynayan Dilşad Şimşek: "İlk teklif geldiğinde çok heyecanlandım. Ailenin kilitlendiği olayların çözüm odağı ‘Ebru’. Bugüne kadar onun gibi güçlü bir kadını canlandırmamıştım..."
Öykü Baştaş ve Furkan Temir aşklarını anlattı Dünyaca ünlü defilelerde podyuma çıkan Öykü Baştaş'tan konuşulacak açıklamalar...
Ebru Şahin: "Oyunculuk deliliktir" "... Mutsuz ve pişman olmaktan korkuyordum. İkisini de yaşamadım. Bu ülkede kadın olmak işleri bazen zorlaştırabiliyor. Adaletsizliklere rağmen kendi iç sesinizi dinlediğinizde her şey daha kolay oluyor."
Aslışah Alkoçlar: "Ben kimim ki, ben de şaşırıyorum" Aslışah Alkoçlar kendi işini kurdu. Şimdi bir spor salonu işletiyor...
Kenan Acar: "Murat gibi adam satmam!" ‘Meryem’ dizisindeki ‘Güçlü’ karakteriyle hafızalarımıza kazınan Kenan Acar, şimdi ‘Çocuk’ dizisinde ‘Murat’ rolüyle karşımızda.
Gönül Yazar: "Beni azarlıyor, psikolojik şiddet uyguluyor" Usta ses sanatçısı Gönül Yazar: "Telefonu iyi kullanamıyorum diye bana bağırıyor, beni azarlıyor, psikolojik şiddet uyguluyor ama aşkı buldum kaybetmeyeyim diyorum..."
İbrahim Kutluay: "Çok güçlü çocuklara sahibim" Eski milli futbolcu İbrahim Kutluay, uzun süren sessizliğini bozdu.