Röportaj

Rüzgar Aksoy: "Sadece sevilmek istiyoruz" “Bedel” adlı tiyatro oyununda yer alan Rüzgâr Aksoy, oyunun konusundan yola çıkıp mutluluğun sırrını ve günümüz insanının başarılı olma kaygısını anlattı.
Hande Doğandemir: "İçimde sakinliği yakaladım" Hande Doğandemir: "Kadınlara, güzel olmayı dayatmak psikolojik şiddettir. Bizi izleyen genç kızlar, güzelliği sevilmenin tek yolu olarak görüyor. Bu çok tehlikeli. Oysa onlar, kendileri olarak çok değerliler..."
Naz Elmas: "Şu günlerde magazine el sallamak doğru değil" Naz Elmas: "Otizmli çocukları yüzünden eşleri tarafından terk edilen, intiharı düşünen kadınlar var. Bu filmle tüm kadınları otizmli çocuk annelerinin yanında olmaya çağırıyoruz."
İrem Sak: "Arkamdan konuşanlar var!" Komedi yapımlarının vazgeçilmez isimlerinden İrem Sak, ‘Düğüm Salonu’ isimli filmle yine güldürecek. Gupse Özay ve Ezgi Mola gibi sinemada tek başına iş yapacağının sinyalini veren güzel oyuncu, “Her şey an meselesi” diyor.
Alişan'dan olay sözler: "Karımın çalışmasını istemem!" Dört ay önce tanıştığı oyuncu Buse Varol ile 6 Mayıs'ta evlenecek olan Alişan, olay yaratacak ifadeler kullandı. Ünlü türkücü, daha önce de o dönem nişanlı olduğu Eda Erol için "Elbette terliğimi de ayağıma getirecek, beklerim tabii" demişti.
Tuğberk Sev: "Şiir yazmak bir ruhu serbest bırakmaktır" Tuğberk Sev, psikoloji ve şiirin alaşımıyla yaşayan genç bir yazar. Onun için şiir yazmak, bir ruhu serbest bırakmak anlamına geliyor. Sev, son kitabı “Kendini Gerçekleştiren Kehanet”i anlattı.
Yeliz'den ses getirecek açıklamalar Usta şarkıcı Yeliz, “Umarım ben öldükten sonra ‘’Müthiş bir sesti, çok iyi yorumcuydu ve çok iyi insandı’’ denilmeden kıymetim yaşarken bilinir.” diyor.