Saadet Işıl Aksoy


Saadet Işıl Aksoy: "Dünyayı yaşanmaz hale getiriyoruz"
Saadet Işıl Aksoy: "Dünyayı yaşanmaz hale getiriyoruz" Sevilen oyuncu Saadet Işıl Aksoy, hayvanlara ve doğaya karşı olan duyarlılığını her fırsatta dile getirmeye devam ediyor.
Saadet Işıl Aksoy iki yıl sonra makyaj yaptı
Saadet Işıl Aksoy iki yıl sonra makyaj yaptı En son 'Vatanım Sensin' dizisinde rol alan Saadet Işıl Aksoy, 38'nci doğum gününü kutladı.
Saadet Işıl Aksoy yangın fırsatçılarına ateş püskürdü!
Saadet Işıl Aksoy yangın fırsatçılarına ateş püskürdü! Marmaris'te evi olan Saadet Işıl Aksoy, fırsatçılara ateş püskürdü: "Kâr etmek için malzemeleri fahiş fiyata satıyorlar. Halbuki biz onların da dükkanı yanmasın diye malzeme alıyoruz"
Saadet Işıl Aksoy'dan eşine romantik kutlama
Saadet Işıl Aksoy'dan eşine romantik kutlama Saadet Işıl Aksoy ile aynı zamanda menajeri olan Pamir Kıraner 2014’te evlenmiş, geçen yıl da kızları Marisa Gülcan dünyaya gelmişti.
Saadet Işıl Aksoy büyük yorgunluğunu anlattı
Saadet Işıl Aksoy büyük yorgunluğunu anlattı Saadet Işıl Aksoy, bir yaşındaki kızı Marisa Gülcan Kıraner’le ilgilenmekten ve kendi işlerine koşturmaktan sosyal medyayı ihmal ettiğini söyledi.
Saadet Işıl Aksoy 'sapıklara' karşı önlemini aldı!
Saadet Işıl Aksoy 'sapıklara' karşı önlemini aldı! 8 aylık kızını sosyal medyadan uzak tutan Saadet Işıl Aksoy, "Sapıkların orada gezinmeleri insanı tedirgin ediyor" dedi.
Saadet Işıl Aksoy'dan yardım çığlığı!
Saadet Işıl Aksoy'dan yardım çığlığı! Oyuncu Saadet Işıl Aksoy, SMA hastası bebeklere yardım için sosyal medya hesaplarından çağrıda bulundu.