seyahat

Siren Ertan bir haftada iki mevsim yaşadı
Siren Ertan bir haftada iki mevsim yaşadı Dubai'den Uludağ'a geçen Siren Ertan bir haftada iki mevsimi yaşadı.
Müge Boz huzuru doğada buldu
Müge Boz huzuru doğada buldu Oyuncu Müge Boz, önceki gün soluğu ailesiyle Akyaka'da aldı.
Şevval Şahin'in 'pandemi isyanı' şaşırttı!
Şevval Şahin'in 'pandemi isyanı' şaşırttı! Attığı her adım, söylediği her söz olay yaratan Şevval Şahin'in 'pandemi isyanını' duyanlar "Allah başka dert vermesin" yorumunda bulundu.
Kızmaz çifti soluğu Hint Okyanusu'nda aldı
Kızmaz çifti soluğu Hint Okyanusu'nda aldı Oyuncu İlker Kızmaz ile eşi yazar Aslı Kızmaz, iş yorgunluğunu atmak için Hint Okyanusu'na tatile gittiler.
Alara Koçibey Londra'nın keyfini sürüyor
Alara Koçibey Londra'nın keyfini sürüyor Mekan tasarımındaki başarısıyla adından sıkça söz ettiren iç mimar Alara Koçibey, Cem Uzan'dan olan çocukları Renç Emre ve Yasemin Paris ile yine tatilde.
Zeynep Sever Demirel kızları Yade ve Yeda ile Tanzanya'ya gitti
Zeynep Sever Demirel kızları Yade ve Yeda ile Tanzanya'ya gitti 2009'da Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen ve bir yıl sonrada eski milli kaleci Volkan Demirel ile evlenen oyuncu Zeynep Sever Demirel, kızları Yade ve Yeda ile birlikte okulların tatil olmasının ardından soluğu Afrika'da aldı.
Pelin Karahan soluğu yurt dışında aldı
Pelin Karahan soluğu yurt dışında aldı Geçtiğimiz haftalarda Etiler'de görüntülenen Pelin Karahan, son dönemde yaşanan döviz artışları sonrası alışverişe dikkat ettiğini ifade ederek "Eskiden eşimle birlikte yurtdışına tatile giderdik. O bile hayal oluyor yavaş yavaş" demişti.