Seyhan Soylu


Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası!
Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası! Petek Dinçöz Serkan Kodaloğlu ile boşanıp soluğu Miami'de aldı. Bu konu dün, "Al Sana Haber" programında masaya yatırıldı.
Seyhan Soylu: "Ajda Pekkan üvey annem"
Seyhan Soylu: "Ajda Pekkan üvey annem" Seyhan Soylu, Youtube'da yayınlanan "Al Sana Haber" programında magazin gündemini belirlemeye devam ediyor.
Seyhan Soylu: "Evli olmasa Cübbeli Ahmet'i isterdim"
Seyhan Soylu: "Evli olmasa Cübbeli Ahmet'i isterdim" Gökay Kalaycıoğlu'nun sunduğu 'Haberbahane' programına konuk olan Seyhan Soylu, çarpıcı itirafıyla şaşırttı.
Seyhan Soylu'dan bomba iddia: "Can Tanrıyar dinini değiştirdi"
Seyhan Soylu'dan bomba iddia: "Can Tanrıyar dinini değiştirdi" YouTube'da yayınlanan "Al Sana Haber" programında Seyhan Soylu, Can Tanrıyar hakkında olay bir iddiada bulundu.
Seyhan Soylu: "Petek Dinçöz'ün kaçmasının sebebi Can Tanrıyar'dır"
Seyhan Soylu: "Petek Dinçöz'ün kaçmasının sebebi Can Tanrıyar'dır" 2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturan Petek Dinçöz, 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ay noktalamış ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türkiye'yi terk ettiğini, Miami’de yaşayacağını duyurmuştu. Seyhan Soylu; "Al Sana Haber"de olay açıklamalar yaptı.
Seyhan Soylu: "Karahan Çantay beni kıskandırmak için Sibel Can'la birlikte oldu"
Seyhan Soylu: "Karahan Çantay beni kıskandırmak için Sibel Can'la birlikte oldu" Seyhan Soylu'nun "Al Sana Haber" programında merhum Karahan Çantay ve şarkıcı Sibel Can ile ilgili açıklamaları gündem yarattı.
Seyhan Soylu Filiz Akın'a benzemek için 1 milyon lira harcadı!
Seyhan Soylu Filiz Akın'a benzemek için 1 milyon lira harcadı! Geçireceği operasyonlar nedeniyle Al Sana Haber moderatörtlüğünü, 1 aylığına Gökay Kalaycıoğlu'na devreden Seyhan Soylu; canlı yayına bağlanarak son durumunu izleyicilerle paylaştı.