Seyhan Soylu


Seyhan Soylu "Gülen yüz ameliyatı" oldu
Seyhan Soylu "Gülen yüz ameliyatı" oldu Filiz Akın’a benzemek için 10 ameliyat birden geçiren Sisi lakaplı Seyhan Soylu, yaptığı estetikler sonrası Seda Sayan’a benzediği yönündeki mesajlara sinirlendi ve soluğu yine doktorunda aldı.
Seyhan Soylu yeniden bıçak altına yatacak
Seyhan Soylu yeniden bıçak altına yatacak "Alsana Haber" programının moderatörü Seyhan Soylu bundan bir süre önce Prof. Dr. Hayati Akbaş’a 1 Milyon TL verip, hayatını da riske atarak 10 ameliyatı bir seferde olmuştu...
Sisi, Özge Ulusoy'un göğsüne 'AHMET ÇAKAR' yazdı
Sisi, Özge Ulusoy'un göğsüne 'AHMET ÇAKAR' yazdı Seyhan Soylu katıldığı ödül töreninde manken Özge Ulusoy'un göğsüne oyuncu Melis Sezen'i hedef alan eski MHP'li vekil Ahmet Çakar'ın ismini yazdı.
EMİR SARIGÜL'DEN SİBEL CAN'A DARP!
EMİR SARIGÜL'DEN SİBEL CAN'A DARP! Uzun yıllardır Sibel Can ile bir dargın bir barışık birliktelik yaşayan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün çapkınlıkları ile magazin gündeminden düşmeyen playboy oğlu Emir Sarıgül hakkında ortaya atılan şok iddia magazin dünyasını karıştıracak.
Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası!
Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası! Petek Dinçöz Serkan Kodaloğlu ile boşanıp soluğu Miami'de aldı. Bu konu dün, "Al Sana Haber" programında masaya yatırıldı.
Seyhan Soylu: "Ajda Pekkan üvey annem"
Seyhan Soylu: "Ajda Pekkan üvey annem" Seyhan Soylu, Youtube'da yayınlanan "Al Sana Haber" programında magazin gündemini belirlemeye devam ediyor.
Seyhan Soylu: "Evli olmasa Cübbeli Ahmet'i isterdim"
Seyhan Soylu: "Evli olmasa Cübbeli Ahmet'i isterdim" Gökay Kalaycıoğlu'nun sunduğu 'Haberbahane' programına konuk olan Seyhan Soylu, çarpıcı itirafıyla şaşırttı.