Seyhan Soylu

Seyhan Soylu'dan Seren Serengil'e salvo: "Sen Fatih Ürek'i de erkekleştirirsin"
Seyhan Soylu'dan Seren Serengil'e salvo: "Sen Fatih Ürek'i de erkekleştirirsin" YouTube'de izlenme rekorları kıran "Al Sana Haber" programında moderatör Seyhan Soylu, Seren Serengil'e sitem etti.
Arto: "Artık Gülben Ergen'i övmek istiyorum"
Arto: "Artık Gülben Ergen'i övmek istiyorum" Görev yaptığı magazin programında masa arkadaşı Seren Serengil'in "Haddini aşıyorsun" şeklindeki sert tepkisiyle karşılaşan Arto, içini Seyhan Soylu'ya döktü.
Yeliz Yeşilmen: "Kocamın olmayı özlemişim"
Yeliz Yeşilmen: "Kocamın olmayı özlemişim" Seyhan Soylu Youtube yayınında Yeliz Yeşilmen'i "ifşa" etti. Sisi eski eş Ali Uğur Akbaş'ın Yeliz Yeşilmen'e süit oda tuttuğunu söyledi ve "Boşanmalarına rağmen helalliği olduğu için birlikte oluyorlar" dedi. Yeşilmen ise Sisi'ye "Yabancıya gitmiyor" yanıtını verdi.
Ece Erken 1 ay koruma kararı aldırdı
Ece Erken 1 ay koruma kararı aldırdı Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü sonrası Seyhan Soylu ve Nihat Doğan'ın sert eleştirilerini duyan Ece Erken soluğu savcılıkta almıştı. Ece Erken'in eşine uğursuz geldiğini ima eden Nihat Doğan hakkında Ece Erken 1 ay koruma kararı aldırdı.
"Alkolü fazla kaçıran Nurseli İdiz kendisini yalınayak dışarıya attı"
"Alkolü fazla kaçıran Nurseli İdiz kendisini yalınayak dışarıya attı" Seyhan Soylu, ünlü oyuncu Nurseli İdiz ile ilgili geçmişte yaşadığı bir hatırayı anlattı.
Flash TV'de ekonomik kriz ve toplu istifa depremi!
Flash TV'de ekonomik kriz ve toplu istifa depremi! 11 Şubat Cuma günü Flash TV ile yollarını ayıran Al Sana Haber programının moderatörü Seyhan Soylu, YouTube'dan yaptığı canlı yayında kanalda ekonomik krizin yaşandığını ve istifaların geldiğini iddia etti.
Sisi Flash TV ile neden yollarını ayırdı?
Sisi Flash TV ile neden yollarını ayırdı? Flash TV’de ekranlara gelen ‘Al Sana Haber’ adlı program, 11 Şubat Cuma günü kanal ile ani bir şekilde yollarını ayırma kararı aldı. Söz konusu vedanın ardından Seyhan Soylu ve Nihat Doğan'dan ayrılıkla ilgili çok konuşulacak açıklamalar geldi.