Şeyma Subaşı


Şeyma Subaşı sevgilisini öpücüklere boğdu
Şeyma Subaşı sevgilisini öpücüklere boğdu Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı yeni hayatına dolu dizgin devam ediyor. Sevgilisinin doğum gününde çılgınca eğlenen Şeyma, aşk pozları verip, DJ Guido Senia’yı öpücük yağmuruna tuttu.
Şeyma Subaşı'nın bikinili pozuna rekor beğeni
Şeyma Subaşı'nın bikinili pozuna rekor beğeni Geçtiğimiz haftalarda çıkardığı 'Sadece Şeyma' kitabıyla konuşulan Subaşı, bu kez sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili pozu ile gündeme geldi.
Fatih Altaylı: “Şeyma Subaşı yanlış kitap yazdı”
Fatih Altaylı: “Şeyma Subaşı yanlış kitap yazdı” Şeyma Subaşı'nın 'Sadece Şeyma' isimli kitabının ikinci baskıya gittiği söylenirken, Fatih Altaylı'dan çarpıcı bir yorum geldi.
Şeyma Subaşı'nın hayatı film mi oluyor?
Şeyma Subaşı'nın hayatı film mi oluyor? Şeyma Subaşı'nın kitabının ikinci baskıya gittiği öğrenilirken; internette satışa sunduğu aksesuar ve kostümlerinin de 3 gün içinde satıldığı ifade edildi.
DJ Guido Senia: "Mutlu yıllar bebeğim"
DJ Guido Senia: "Mutlu yıllar bebeğim" Yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, 29 yaşına bastı. Guido Senia sevgilisinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kutladı.
Şeyma Subaşı'nın cesur paylaşımları sürüyor
Şeyma Subaşı'nın cesur paylaşımları sürüyor Televizyoncu Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan bir DJ ile birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı, sosyal medya sayfasından paylaştığı dekolteli mini elbisesiyle sosyal medyada olay yarattı.
Şeyma Subaşı kızı Melisa'dan özür diledi
Şeyma Subaşı kızı Melisa'dan özür diledi Paylaşımlarının ardından şimdi de "Sadece Şeyma" kitabıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı'nın kitabında kızı Melisa'dan özür dilediği bölüm dikkat çekti.