şikayet

ŞOK YORUM: "FERİDUN KUNAK HAKSIZ KAZANÇ SAĞLIYOR" Geçtiğimiz yıl Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı merdiven altı zayıflama çayı üretip ünlülere sosyal medyada reklamını yaptırarak milyonlarca lira kazanan ve bu sayede halkın sağlığı ile oynayan bir çok firmanın çıkardığı zayıflama çaylarına yasak getirmişti.
"DEVELİ ETİLER'DE ZEHİRLENDİM" İDDİASI! 1912 yılında kurulan Kebap başta olmak üzere Gaziantep mutfağının yöresel yemeklerinin ustası olan Develi'nin asırlık başarısına gölge düşürecek şok yorum...
Ünlü estetik doktoru Bülent Cihantimur hakkında şok eden iddia! H.Ö. ünlü estetik doktoru Bülent Cihantimur’a vücut düzeltme denilen bir dizi ameliyat yaptırdı. Ancak operasyonlar sonrası vücudu sarkan, göğsü iltihaplanan ve bu yüzden psikolojik destek gören kadın soluğu savcılıkta aldı.
Farah Zeynep Abdullah yeşil saçlarını eleştirenlerden şikayetçi oldu Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bir kısmını yeşile boyattığı saçları için çirkin benzetme yapan hayranını 'Beni küçük düşürdü' diyerek savcılığa şikayet etti.
TAHİNCİOĞLU HOLDİNG PROJELERİNDE ŞİKAYET PATLAMASİ YAŞANIYOR 2 Milyar TL’lik yatırım kararı açıklayan Tahincoğlu Holding’den ev alanlar yüksek aidatlardan şikayetçi.
MEHMET ÖNEN'İN İCRA KURULU BAŞKANI OLDUĞU DARDANEL ÜRÜNÜNDEN DEMİR ÇIKTI Dardanel'e şikayet üstüne şikayet yağıyor...
Jolly Tur'a şikayet yağmuru! Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, "Her şeyimizi bankalara verdik, müşteriye olan borçlarımızı ödedik" dedi.