şikayet

BİM'den tavuk alanlar dikkat!.. Ünlü zincir marketlerden biri olan BİM'de satılan tavukların soğutucu özelliği olmayan kamyonlarda taşındığı ortaya çıktı.
TRENDYOL HAKKINDA SAHTE ÜRÜN SATIYOR İDDİASI ORTAYA ATILDI Geçtiğimiz aylarda eşi ve iş ortağı olan Evren Üçok ile olan evliliğini sessiz sedasız tek celsede bitiren Demet Mutlu zor günlerden geçiyor.
ÖZEL BAŞARI HASTANESİ HAKKINDA ŞOK COVİD TESTİ İDDİASI! İstanbul Gaziosmanpaşa'da yaklaşık 20 yıldır faliyet gösteren Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Dr. Hicabi Gökdereli'nin yaptığı Özel Başarı Hastanesi hakkında şikayetvar.com sitesine yapılan yorumlar Sağlık Bakanlığı'nı harekete geçirecek.
Esra Ersoy hakkında 'cinsel taciz' soruşturması Kamuoyunda 'Cicişler' olarak tanınan kız kardeşlerden Esra Ersoy hakkında, Ankaralı iş insanı M.Y.'ye sosyal medya üzerinden müstehcen görüntülerini göndererek cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’yi şikayet etmek için Ankara’ya gitti "Bir Başka Güzel" adlı moda programıyla anlaştığı konuşulan ve ekranlara çıkmaya hazırlanan Selin Ciğerci'nin karşısında olan Deniz Akkaya, çocukların ekran karşısına olduğu saatlerde özel hayatı, Fetö bağlantıları ve cinsel kimliği nedeniyle Ciğerci'nin ekranda olmaması gerektiğini savunuyor.
DEMET ARTIK "MUTLU" DEĞİL, 728 MİLYONLUK TRENDYOL'UN 105 BİN KİŞİLİK MAĞDURLARI Geçtiğimiz aylarda eşi ve iş ortağı olan Evren Üçok ile olan evliliğini tek celsede bitiren ünlü işkadını ve şirket kurucusu Demet Mutlu, şimdilerde hiç 'Mutlu' değil...
Trans kadın doktor Larin Kayataş, genel ahlak gerekçesiyle meslekten men edildi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra zorunlu hizmet için atandığı hastanedeki ilk iş gününde CİMER’e şikayet edilen trans kadın doktor Larin Kayataş, ‘Genel ahlak’ gerekçesiyle meslekten men edildiğini duyurdu.