şikayet

"Yasak Elma" dizisinde tepki çeken sahne "Yasak Elma" dizisinde Nilperi Şahinkaya ile Berk Oktay’ın 'yatak sahnesi' sonrası, dizi izleyiciler tarafından RTÜK’e şikâyet edildi.
Kütletme tedavisi hayatını kararttı İstanbul'da bel fıtığı rahatsızlığı bulunan bir çocuk annesi Sezen Ö., tedaviye gittiği fizyoterapist ve kayropraktik Mehmet Toprak'ın kendisini ölümle burun buruna getirdiği iddiasıyla şikayetçi oldu.
Feryal Gülman, Kemal Gülman'ı ve noteri şikayet etti! Feryal Gülman, 27 yıllık eşi Kemal Gülman'a 2013'te zina nedeniyle boşanma davası açarak 200 milyon TL tazminat istemişti. Mahkeme iki yıl sonra verdiği kararda tarafları karşılıklı eşit kusurlu bularak boşamıştı.
Hakimin odasını basan avukata soruşturma İstanbul Barosu avukatlarından Nimet Ç., müdafilik yaptığı bir dosyada talebini reddeden Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanının odasını bastı. Başkana tehdit ve hakaretler savuran avukat hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.
Vale çark edince Koray Avcı şikayetini geri çekti Şarkıcı Koray Avcı’nın kendisini işsiz bıraktığını, hakaret ve tehdit ettiğini ileri süren vale Emrah Kulu, maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadan şikayetini geri çekti.
Genç stajyere akıl almaz taciz! İstanbul’da bir avukatlık bürosunda gönüllü staj yapan Arzu Sena Topuz, avukat S.K.’nin cinsel tacizine uğradığını iddia ederek şikâyetçi oldu.
Kıvılcım Ural'ın 'metres' şikayetine takipsizlik Şarkıcı Kıvılcım Ural, sosyal medyadan kendisi için ‘metres' diye paylaşım yaparak hakaret ettiği iddiasıyla Ayşe D. hakkında suç duyurusunda bulundu.