silahlı saldırı

Gürültü yapan üst kat komşusuna pompalı tüfekle saldırdı!
Gürültü yapan üst kat komşusuna pompalı tüfekle saldırdı! Ankara’da, “İki yaşındaki çocuk ses yaptı” diye sinirlenen İsmail B., üst kat komşusuna pompalı tüfekle ateş açtı. Onlarca saçma isabet eden anne ile kardeşi, yürüyemiyor. Gözaltına alınan İsmail B. ise serbest bırakıldı.
Lady Gaga'ya silahlı saldırı şoku!
Lady Gaga'ya silahlı saldırı şoku! Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga'nın köpeklerini gezdirmekle görevli olan çalışanı silahlı saldırıya uğradı. Silahlı saldırı sonrası Koji ve Gustav isimlerindeki 2 köpek çalınırken, köpekler için 500 bin dolar teklif edildi.
Kongo'da İtalya Büyükelçisi öldürüldü!
Kongo'da İtalya Büyükelçisi öldürüldü! Kongo'da BM konvoyuna yönelik düzenlenen saldırıda İtalya Büyükelçisi hayatını kaybetti.
Deniz haydutlarına göz açtırılmayacak!
Deniz haydutlarına göz açtırılmayacak! Gine Körfezi'nde Mozart gemisinin deniz haydutları tarafından kaçırılması uluslararası denizcilik örgütlerini harekete geçirdi.
Sigara içmek için az kalsın can alacaktı!
Sigara içmek için az kalsın can alacaktı! Kahvaltı yapmak için oturduğu mekânın kapalı alanında sigara içmek isteyen müşteri, işletme yetkilileri tarafından engellenince dehşet saçtı.
Kaçırılan 15 denizciden henüz haber alınamadı
Kaçırılan 15 denizciden henüz haber alınamadı Nijerya’da gemiyi basan korsanlar tarafından kaçırılan 15 Türk denizciyle ilgili henüz bir haber alınamadığı bildirildi. Rehin mürettebatın birkaç gün sonra fidye görüşmeleri için bekletilecekleri yere götürülecekleri tahmin ediliyor.
İbrahim Tatlıses’e silahlı saldırıda 13 yıllık sır
İbrahim Tatlıses’e silahlı saldırıda 13 yıllık sır İbrahim Tatlıses'e silahlı saldırıda bulunan Abdullah Uçmak'ın, suikast girişiminden 3 yıl önce ünlü türkücüye haraç almak için tehdit dolu mektup gönderdiği ortaya çıktı.