tedavi

Her 8 kadından 1’i meme kanserine yakalanıyor”
Her 8 kadından 1’i meme kanserine yakalanıyor” Meme kanserinin kadınlar arasındaki en yaygın kanser tipi olduğunu ifade eden Emsey Hospital Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Tarık Zafer Nursal 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
Ayhan Sicimoğlu 40 yıllık eşiyle ilgilenmiyor mu?
Ayhan Sicimoğlu 40 yıllık eşiyle ilgilenmiyor mu? Ayhan Sicimoğlu'nun hasta olan 40 yıllık eşi Zeynep Akar'ı arayıp sormadığı iddia edildi.
Tedavi için gittiği acil serviste personele saldırdı!
Tedavi için gittiği acil serviste personele saldırdı! Trabzon'da meydana gelen bir kişi, tedavi için gittiği acil serviste cerrahi makas ile güvenlik görevlisine saldırdı. Bir görevlinin yaralandığı olayda ortalık savaş alanına dönerken saldırgan gözaltına alındı
Vuslat Doğan Sabancı'dan son dakika haberi
Vuslat Doğan Sabancı'dan son dakika haberi Yunanistan'da geçirdiği kazada yüzünden ağır yaralanan Vuslat Doğan Sabancı'nın, eski haline gelebilmek için bir dizi estetik ameliyatı olacağı söylenmişti.
Bahar Öztan: "Dualarınıza ihtiyacım var"
Bahar Öztan: "Dualarınıza ihtiyacım var" Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan, hastalığının nüksettiğini duyurmuştu. Uzun süredir kolon kanseriyle mücadele eden Öztan, önümüzdeki hafta ameliyat olacağını belirterek, "Her zamanki gibi dualarınıza ve sevginize ihtiyacım var" dedi.
Şok! Yılların oyuncusu apar topar hastaneye kaldırıldı
Şok! Yılların oyuncusu apar topar hastaneye kaldırıldı Sinemanın emektar oyuncusu, kalp krizi şüphesiyle apar topar hastaneye kaldırıldı.
Anne katilinin cezai ehliyetinin olmadığı belirlendi
Anne katilinin cezai ehliyetinin olmadığı belirlendi Antalya'da tartıştığı annesi Zübeyde Tıraş'ı (61) 13 bıçak darbesiyle öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan Yusuf Emre Tıraş (38) hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis talep edildi.