teknoloji

WhatsApp "kimsenin istemediği özellik" için anket başlattı!
WhatsApp "kimsenin istemediği özellik" için anket başlattı! Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, "Herkesten Sil" özelliğinde değişiklik yapmak için kullanıcılarına danıştı...
Kripto paralarda büyük vurgun! 3 milyar dolar çalındı
Kripto paralarda büyük vurgun! 3 milyar dolar çalındı Kripto para dolandırıcılığı sadece 2022'de 3 milyar dolara ulaştı. Hackerlar, Ekim ayında 712 milyon dolar çaldı.
Apple, iris tarama dönemine geçiş yapıyor
Apple, iris tarama dönemine geçiş yapıyor Apple AR/VR gözlüğü kimlik tanıma ve parola gibi güvenlik önlemleri için iris tarama desteğine sahip olacak.
Başkasının videosunu YouTube'a yüklemenin cezası!
Başkasının videosunu YouTube'a yüklemenin cezası! YouTube üzerinden oluşturulan içerikler, telif hakları ile korunuyor. Bu sayede oluşabilecek ihlallerin önüne geçilmesi hedefleniyor.
Microsoft Office emekliye ayrılıyor!
Microsoft Office emekliye ayrılıyor! Yıllar boyunca birçok kişinin hayatında yer etmiş Microsoft Office tarihe karışıyor. Bu kararın ardından programların durumu merak konusu.
Twitter yeni özelliği için testlere başladı
Twitter yeni özelliği için testlere başladı Tweet düzenleme gibi uzun zamandır beklenen özellikleri bir bir test etmeye başlayan ve yakın zamanda kullanıcılara sunması beklenen platform bu defa da "mention" (bahsetme) özelliği üzerinde çalışmalar yapıyor.
WhatsApp için önemli uyarı!
WhatsApp için önemli uyarı! Resmi platformda olmayan özellikler sunma vaadi veren WhatsApp modları için yeni tehlike ortaya çıktı. Türkiye'deki kullanıcılar da hedefte.