tiyatro

Uraz Kaygılaroğlu yeni sezonda iki koldan geliyor
Uraz Kaygılaroğlu yeni sezonda iki koldan geliyor Bir süre sahne gösterileri dışında dinlenmeyi tercih eden Uraz Kaygılaroğlu çalışma hayatına hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.
Atatürk Kültür Merkezi’nde otopark krizi!
Atatürk Kültür Merkezi’nde otopark krizi! Sanatçılar ve kurum çalışanları Atatürk Kültür Merkezi'nin kendilerinden otopark ücreti almasına tepki gösterdi. Otopark ücretinin kaldırılması için change.org sitesinde bir imza kampanyası başlatıldı.
Uraz Kaygılaroğlu transseksüel görüntüsüyle gündem oldu
Uraz Kaygılaroğlu transseksüel görüntüsüyle gündem oldu Geçtiğimiz aylarda el tırnaklarına sürdüğü siyah ojeleriyle gündem olan Uraz Kaygılaroğlu, transseksüel kılığına bürününce gündem oldu.
Hande Erçel'e Masumlar Apartmanı'ndan sürpriz partner
Hande Erçel'e Masumlar Apartmanı'ndan sürpriz partner Gözde oyuncular Hande Erçel ile Burak Deniz'in başrollerini paylaştığı "İki Yabancı", FOX'un yeni sezondaki en iddialı dizilerinin başında geliyor.
Merhum Civan Canova'nın vasiyeti yerine getirildi
Merhum Civan Canova'nın vasiyeti yerine getirildi Akciğerinde kitle tespit edilen ve bir süre hastanede tedavi gören Civan Canova, 20 Ağustos 2020'de hayatını kaybetti. 67 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü ismin vasiyeti yerine getirildi.
Ali Sürmeli'den Kenan Işık'la ilgili flaş açıklama
Ali Sürmeli'den Kenan Işık'la ilgili flaş açıklama Ali Sürmeli, 2014 yılından bu yana tedavi gören sanatçı Kenan Işık hakkında flaş bir açıklamada bulundu.
Yılmaz Gruda hayatını kaybetti
Yılmaz Gruda hayatını kaybetti Usta oyuncu Yılmaz Gruda, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acı haberi, sanatçının menajeri Tümay Özokur duyurdu.