Tuba Ünsal

Tuba Ünsal: "Birilerine derman olsun" Pandemi döneminde dolabındaki kıyafetleri düzene sokan Tuba Ünsal, giymediklerini ayrı bir yerde biriktirdi.
Tuba Ünsal'ın yeni aşkı herkesi şaşırttı! Elisabeth Mas ile boşanma davası devam eden iş insanı Caner Karaloğlu ile yasak aşk yaşayan oyuncu Tuba Ünsal'ın bu ilişkisi, bu yılın başında bitmişti.
Tuba Ünsal'dan Bergüzar Korel itirafı! Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un Instagram yayınına katılan Tuba Ünsal samimi açıklamalar yaptı.
Tuba Ünsal: "Çocuklar iyi etkilendi" Tuba Ünsal, Arnavutköy’de öldürülen Tuğba Anlak’ın 6 yaşındaki kızı Almira’nın, koruyucu ablalığı için sosyal hizmetlerle sürecin devam ettiğini belirtti.
Tuba Ünsal şükretti! Hafta sonu sevgilisi Caner Karaloğlu'nun eski eşi Elisabeth Mas'a geri dönmesi haberleriyle gündeme gelen oyuncu Tuba Ünsal şükür listesini açıkladı...
Elisabeth Mas ile Caner Karaloğlu barıştı! Boşanma davalarında hakaretlerin havada uçuştuğu Elisabeth Mas ile Caner Karaloğlu, her şeyi sineye çekti. Birbirlerini ihanetle suçlayan sosyetik iş adamı ile İspanyol tasarımcı, önceki gün barıştıklarını ilan etti.
Tuba Ünsal'dan erkek oyuncuları kızdıracak sözler Oyuncu ve eski manken Tuba Ünsal, katıldığı bir etkinlikte toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine açıklamalarda bulundu. Ünsal, oyunculuk sektörü üzerine çarpıcı tespitler yaptı.