Tuba Ünsal

Tuba Ünsal'ın aşk pozları aileyi birbirine kattı!
Tuba Ünsal'ın aşk pozları aileyi birbirine kattı! 39 yaşındaki ünlü oyuncu Tuba Ünsal, 30 yaşındaki yeni sevgilisi Yusuf Aydın ile ilk kez yan yana objektiflere takıldı.
Tuba Ünsal yeni sevgilisiyle görüntülendi
Tuba Ünsal yeni sevgilisiyle görüntülendi Tuba Ünsal, geçtiğimiz yıl şubat ayında aşk yaşamaya başladığı iş insanı Yusuf Aydın ile ilk kez görüntülendi.
Tuba Ünsal gayrimenkul zengini oldu
Tuba Ünsal gayrimenkul zengini oldu Tuba Ünsal, yatırımlarını gayrimenkulden yana kullanmaya devam ediyor.
Tuba Ünsal: "Yıllarca hastalığımın farkına varamamışım"
Tuba Ünsal: "Yıllarca hastalığımın farkına varamamışım" Geçirgen bağırsak sendromuna yakalanan oyuncu Tuba Ünsal, hastalığın belirtilerini anlattı: "Sürekli şişkinlik, uykusuzluk ve mutsuzluk. Yıllarca farkına varmayabiliyorsunuz."
Tuba Ünsal: "Hastalığım öldürmüyor ama süründürüyor"
Tuba Ünsal: "Hastalığım öldürmüyor ama süründürüyor" Geçtiğimiz hafta Avusturya’daki bir detoks merkezine gidecekken uçağı kaçırdığı için İstanbul’da kalan Ünsal, kliniğe tedavi olmak için gitmek istediğini söyledi.
Uçağı kaçıran Tuba Ünsal'ın tatil planı suya düştü
Uçağı kaçıran Tuba Ünsal'ın tatil planı suya düştü Avusturya'daki detoks merkezi için sabahın erken saatlerinde yola koyulan Tuba Ünsal, havalimanında hüsrana uğradı.
Tuba Ünsal ikinci el kıyafetler giyiyor
Tuba Ünsal ikinci el kıyafetler giyiyor Oyuncu Tuba Ünsal, tüketim çılgınlığına 'Dur' demek için ikinci el kıyafetler giydiğini açıkladı.