Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan'ın lüks giyinme odasında yok yok
Yasemin Özilhan'ın lüks giyinme odasında yok yok Ünlü iş adamı Tuncay Özilhan’ın gelini eski dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, Boğaz’daki lüks evinin giyim odasını paylaştı, sosyal medya yıkıldı.
Yasemin Özilhan: "Aşk ilişkinin yakıtıdır"
Yasemin Özilhan: "Aşk ilişkinin yakıtıdır" Eski dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, moralinin düşük olduğu zamanlarda Yeşilçam filmleri izleyerek neşelendiğini belirtti.
Çaylar Yasemin Özilhan'dan
Çaylar Yasemin Özilhan'dan Yasemin Özilhan, birkaç gündür tatil için gittiği Ayvacık'tan paylaşımlarını sürdürüyor.
Yasemin Özilhan doğaya kaçtı
Yasemin Özilhan doğaya kaçtı Sosyetik güzel Yasemin Özilhan; Büşra Develi’den Siren Ertan’a kadar birçok ünlünün kafa dinlemek için zaman zaman gittiği Kaz Dağları'nda tatil yapıyor.
Yasemin Özilhan iki markadan aldığı ücretle dudak uçuklattı!
Yasemin Özilhan iki markadan aldığı ücretle dudak uçuklattı! Serveti 1 milyar dolarlık Özilhan Ailesi’nin gelini olan Yasemin Özilhan, reklam iş birliklerine hız verdi.
Yasemin Özilhan şıklığıyla davete damga vurdu
Yasemin Özilhan şıklığıyla davete damga vurdu Bir dönemin ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan'ın tanıtım yüzü olduğu markanın yeni koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı.
Özilhan çifti leyleği havada gördü
Özilhan çifti leyleği havada gördü İş insanı İzzet Özilhan ile bir dönemin ünlü dizi oyuncusu eşi Yasemin Özilhan leyleği havada görenlerden.