Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan'ın rüzgarla imtihanı
Yasemin Özilhan'ın rüzgarla imtihanı İş insanı İzzet Özilhan ile evlenmesinin ardından ekranlardan uzaklaşan Yasemin Özilhan, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor.
Ünlü isimler sosyal medyadan servet kazanıyor
Ünlü isimler sosyal medyadan servet kazanıyor Burcu Esmersoy, Duygu Özaslan, Danla Biliç, Gamze Erçel, Aslıhan Doğan Turan, Rachel Araz ve Yasemin Özilhan sosyal medya paylaşımlarından servet kazanıyor.
Yasemin Özilhan: "Setlere dönmem mümkün görünmüyor"
Yasemin Özilhan: "Setlere dönmem mümkün görünmüyor" Bir zamanların ünlü dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Yasemin Özilhan ve eşinden 'Yaza veda' pozu
Yasemin Özilhan ve eşinden 'Yaza veda' pozu Bir dönemin ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan, iş insanı eşi İzzet Özilhan ile birlikte tatilde çekilen fotoğrafını, "Yazı bitirirken..." notuyla Instagram hesabından yayınladı.
Yasemin Özilhan'dan afet bölgelerine takdir toplayan yardım
Yasemin Özilhan'dan afet bölgelerine takdir toplayan yardım İş insanı İzzet Özilhan'ın eşi eski manken ve oyuncu Yasemin Özilhan, yangınların yaşandığı afet bölgelerine soğuk tırlar gönderiyor.
Yasemin Özilhan bu kombinine bir servet ödedi!
Yasemin Özilhan bu kombinine bir servet ödedi! Yasemin Özilhan yaz-kış, dağda ve plajda şıklığından ödün vermeyenlerden.
Yasemin Özilhan'dan gözleri yaşartan mesaj
Yasemin Özilhan'dan gözleri yaşartan mesaj Hayatının aşkı İzzet Özilhan ile dizi oyunculuğu yaptığı zamanlarda tanışan Yasemin Özilhan, Anadolu Grubu’nun sahibi Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan için oyunculuk kariyerini bitirerek 16 Temmuz 2011 tarihinde nikâh masasına oturmuştu.