Yasemin Özilhan

Ünlü simaların tuttuğu dadılar genel müdürden fazla kazanıyor!
Ünlü simaların tuttuğu dadılar genel müdürden fazla kazanıyor! Pandemi, dadılarda aranılan kriterlerde çıtayı yükseltti. Sosyetiklerin ‘İngilizce bilsin, piyano çalsın, şoförlüğü olsun’ şartıyla işe aldığı bakıcıların ücretleri 4 bin dolara yani 32 bin TL’ye çıktı.
Yasemin Özilhan bu yıl da modanın nabzını tutacak
Yasemin Özilhan bu yıl da modanın nabzını tutacak Instagram paylaşımları yakından takip edilen bir zamanların ünlü dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, bu yıl da modanın nabzını tutacak.
Yasemin Özilhan'ın ayak numarası merak uyandırdı
Yasemin Özilhan'ın ayak numarası merak uyandırdı Spor bir kombinle objektif karşısına geçen sosyetik güzel Yasemin Özilhan'ın paylaşımındaki detay dikkatlerden kaçmadı.
Varlıklı sosyetiklere "İhtiyacınız mı var?" tepkisi!
Varlıklı sosyetiklere "İhtiyacınız mı var?" tepkisi! Eşlerinin serveti milyonlarca lirayı bulan Yasemin Özilhan ve Aslıhan Doğan Turan gibi ünlüler, Instagram'da ürün reklamı yaparak alay konusu oluyor.
Yasemin Özilhan'dan 16 bin liralık paylaşım
Yasemin Özilhan'dan 16 bin liralık paylaşım Eski dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, sosyal medyada fırtına gibi esmeye devam ediyor.
Yasemin Özilhan 'İlk göz ağrım' notuyla paylaştı
Yasemin Özilhan 'İlk göz ağrım' notuyla paylaştı 2011 yılında nikah masasına oturan Yasemin Özilhan-İzzet Özilhan çiftinin kızları Emine, 9 yaşına bastı.
Yasemin Özilhan'dan konuşulan İzzet Özilhan paylaşımı
Yasemin Özilhan'dan konuşulan İzzet Özilhan paylaşımı Yakın geçmişte kısa süreli bir kriz yaşayan çiftten sosyetik güzel Yasemin Özilhan, eşi İzzet Özilhan ile birlikte çekilen yeni karesini Instagram hesabından yayınladı.