Zeynep Korel


Zeynep Korel ile ilgili bomba iddia magazin dünyasını salladı! Zeynep Korel'in ailesini hedef alan açıklamalarının altında ne yatıyor? Son iddialar hayli konuşulacak türden...
Demet Akalın; Korel ailesinin krizine nasıl dahil oldu? Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin büyük kızları; Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel hayattaki kırgınlıklarını açık yüreklilikle anlatırken; özünde "aile problemi" olan konuya şarkıcı Demet Akalın'dan da enteresan bir yorum geldi.
Bergüzar Korel ablası Zeynep Korel'e konuşma yasağı aldırıyor! Zeynep Korel'in kız kardeşi Bergüzar Korel; ablasının magazin gündemine bomba gibi düşen sözleri üzerine harekete geçiyor...
Zeynep Korel'den zehir zemberek açıklamalar! Oyuncu Bergüzar Korel'in Amerika'da gündelikçilik yaparak hayatını kazandığını açıklayan ablası Zeynep Korel ailesini hedef alan zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
Bergüzar Korel'in ablası evlere temizliğe gidiyor Yeşilçam'ın efsane yıldızları Tanju Korel - Hülya Darcan çiftinin büyük kızları Zeynep Korel; Amerika'da gündelikçilik yaptığını açıkladı.
Bergüzar Korel'in utangaç ablası Bergüzar Korelin ablası Zeynep Korel Nişantaşında alışveriş yaparken görüntülendi.