Kraliçe Elizabeth ve Meghan Markle neden düşman oldu?

İtalyan Vanity Fair'de yer alan habere göre Lady Colin Campbell imzasıyla 25 Haziran'da İngiltere'de yayınlanacak olan “Harry ve Meghan: Gerçek Hikaye” isimli kitap Kraliçe Elizabeth'in tadını hayli kaçıracağa benziyor...

5281 okunma

Lady Colin Campbell Daily Star'a verdiği röportajında, 25 Haziran'da Büyük Britanya'da çıkacak olan kitabının içeriğini merak edenlerin ağzına bir parmak bal çaldı.

Campbell'ın iddiasına göre Meghan Markle ve Kraliçe Elizabeth arasındaki soğuk savaş Prens Harry ile düğünlerinden sadece dört gün sonra başladı.

İkili arasındaki nefret tohumlarının Prens Charles'ın 70. yıldönümü için düzenlenen bahçe partisinde yaşanan 'bir kazanın' ardından atıldığı öngörülürken; daha önce Harry - Meghan çiftinin bomba biyografisinin yer aldığı "Finding Freedom" ve Kate Middleton ve Meghan'ın birbirlerine katlanamama nedenlerine dair iddiaların yer aldığı "An Intimate Memoir From Queen Mary to Meghan Markle" kitaplarına ek olarak şimdi de 25 Haziran'da İngiltere'de yayınlanacak olan "Harry and Meghan: The Real Story" isimli kitap kraliyet içindeki sürtüşmeleri daima gizli tutmaya çalışan Kraliçe Elizabeth'in tadını hayli kaçıracağa benziyor...

PageSix'in son günlerde haberlerinde bahsettiği gibi, kitapta Meghan Markle; 'şöhret ve başarıya hasret' bir kadın olarak tanımlanıyor.

Aile üyeleri söz konusu doğum günü partisinde böyle poz vermişti...