Kuaför salonunda ilginç tecavüz olayı!..

Rusya'nın Meschovsk kentinde soygun amacıyla bir kadın kuaförüne giren soyguncu, kuaför salonunun sahibi kadın tarafından etkisiz hale getirildikten sonra arka odada ...

17242 okunma

Viktor Jasinskki adlı 32 yaşındaki hırsız, Meschovsk’ta bir kuaför salonuna girerek, salon sahibi kadını silah zoruyla soymak istedi. Ancak karatede kara kuşak sahibi olan 28 yaşındaki Olga Zazac, soyguncuyu bir tekmeyle etkisiz hale getirdikten sonra ellerini bağlayıp salonun arka tarafındaki odaya sürükledi. Olga Zazac burada kurbanına tam üç gün boyunca tıpkı ünlü Pulp Fiction filminde olduğu gibi tecavüz etti.

SADECE VİAGRA İLE BESLEDİ

Kurbanına üç gün boyunca viagradan başka bir şey vermeyen kadın, daha sonra talihsiz soyguncuyu serbest bıraktı. Soyguncu Jasinski, serbest bırakılır bırakılmaz hemen polise başvurdu. Polise ifade veren tecavüzcü kadın, amacının soyguncuya bir ders vermek olduğunu söylerken, Jasinski soygun girişiminden tutuklandı. Tecavüzcü kadın içinse dava açıldı.

Quentin Tarantino’nun ünlü filmi Pulp Fiction’da da, iki soyguncu girdikleri mağazadaki kadın tarafından silah zoruyla alıkonarak günlerce tecavüze uğruyorlardı.