Lionel Richie kızına söz geçiremiyor!

Sofia Richie aşk konusunda baba sözü dinlemiyor...

1685 okunma

Bir dönem Justin Bieber ile flört eden 21 yaşındaki Sofia Richie, şimdilerde Kourtney Kardashian'ın eski kocası Scott Disck ile birlikte. Çift geçen gün Miami'de arkadaşlarının yatında görüntülendi.

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre son olarak Cadılar Bayramı’nda Barbie ve Ken kostümüyle görüntülenen ünlü çift Sofia Richie ve Scott Disck, Miami’de güneşin tadını çıkarırken objektiflere yanısıdı. 

Bir döneme şarkılarıyla damga vuran Lionel Richie’nin kızı olan Sofia’nın aşk hayatı konusunda ise babasının tavsiyelerine uymadığı öğrenildi. Genç kız, Justin Bieber ile de bir dönem kısa bir birliktelik yaşamış, baba Richie bu ilişkiyi de onaylamamıştı. Sofia Richie şimdilerde Kourtney Kardashian’ın eski eşi ve üç çocuk babası Scott Disck ile aşk yaşıyor.

Lionel Richie ise verdiği bir röportajda kızının bu ilişkisinden rahatsız olduğunu sert bir şekilde dile getirmişti. Richie, cinsi münasebet bağımlısı olduğu için tedavi gördüğünü açıklayan Disick’in kızına zarar vereceğini düşündüğünü itiraf etmişti.

Scott Disck ile Kourtney Kardashian uzun süre aşk yaşamış ve üç çocuk sahibi olduktan sonra yollarını ayırmıştı.