Magazin

"La Casa de Papel" ekibinden 'İstanbul' açıklaması!
"La Casa de Papel" ekibinden 'İstanbul' açıklaması! Son yılların fenomen dizisi "La Casa de Papel", 3. Sezonuyla 19 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.
Ozan Doğulu ve sevgilisi Arnavutköy'de sobelendi
Ozan Doğulu ve sevgilisi Arnavutköy'de sobelendi 11 yıllık eşi Ece Yosmaoğlu ile yollarını ayıran, Ozan Doğulu önceki gün sevgilisi Hera ile birlikte Arnavutköy’de görüntülendi.
Sevcan Orhan kötü günleri geride bıraktı
Sevcan Orhan kötü günleri geride bıraktı Sanatçı Sevcan Orhan bir süre önce geçirdiği ‘Videotorakoskopi’ operasyonun ardından yaklaşık iki ay sonra Alanya’da sahne aldı.
Tarkan'dan Gediz Deltası desteği
Tarkan'dan Gediz Deltası desteği ‘Gediz mirasımızdır’ hashtag’iyle sosyal medya hesabından paylaşım yapan Tarkan; “Yetkililerin görevlerini yerine getirmelerini temenni ediyorum” mesajını paylaştı.
Emre Ön ve Senem Göktürk Ankara'da evlendi
Emre Ön ve Senem Göktürk Ankara'da evlendi ATV'de yayınlanan 'Sen Anlat Karadeniz’in setinde temelleri atılan Senem Göktürk-Emre Ön aşkı evlilikle sonuçlandı. Dizide karı-kocayı oynayan ikili, Ankara’da nikah kıydı.
Takipçisinin yorumu Tamer Karadağlı'yı öfkelendirdi!
Takipçisinin yorumu Tamer Karadağlı'yı öfkelendirdi! "Çocuklar Duymasın" dizisinde uzun yıllar başrol oyuncusu olarak yer alan Tamer Karadağlı, takipçisinin yaptığı yoruma tepki gösterdi.
Kevin Spacey hakkındaki taciz davası düşürüldü
Kevin Spacey hakkındaki taciz davası düşürüldü Amerikalı aktör Kevin Spacey hakkındaki taciz davası, şikâyetçinin kayıp bir cep telefonuyla ilgili tanıklık yapmayı reddetmesi üzerine düşürüldü. Spacey'nin avukatları, şikâyetçinin tanıklığının, müvekkillerinin masumiyetini kanıtlayabileceğini söylüyordu.