Magazin

Sosyal medya Selin İmer'in çizmelerini konuştu Selin İmer ile Mustafa Ceceli çifti, önceki gün Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı'nın nikah törenine katıldı.
Emre Altuğ Burcu Çağrı konusuna son noktayı koydu Ortaköy’de arkadaşının motosiklet dükkanında objektiflere yansıyan şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, eski manken Burcu Çağrı’nın “Dört yıldır beraberdik” açıklamasına yanıt verdi.
Sezen Aksu üç günde bir virüs temizliği yapıyor Corona virüse karşı sıkı tedbirler alan Sezen Aksu, Kanlıca'daki yalısını üç günde bir dezenfekte ettiriyor, alışveriş poşetlerini eve girmeden temizletiyor.
Serdar Ortaç oyuncu olmaya karar verdi Müzisyen sevgililer Serdar Ortaç ve Seçil Gür, önceki gün Tarabya- Bebek hattında bisikletle tura çıktı.
Şükran Ovalı rol arkadaşı Haluk Bilginer'in yeni yaşını kutladı Şükran Ovalı, "Şeref Bey" dizisinde birlikte oynadığı Haluk Bilginer'in 66. yaşını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kutladı.
Defne Samyeli'nden AVM'nin kapanış saatinde jet hızıyla alışveriş Kiracı olduğu evin sahibi Yusuf Araz ile mahkemelik olan Defne Samyeli, yeni bir ev aradığını söylemişti.
Kaan Taşaner'den 'yaş farkı' sorusuna tepki 41 yaşındaki oyuncu Kaan Taşaner ve 25 yaşındaki kız arkadaşı Seray Dura önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi.