Magazin

Hülya Yiğitalp'ten albüm müjdesi geldi: "Yaşamdan Bir Sayfa"
Hülya Yiğitalp'ten albüm müjdesi geldi: "Yaşamdan Bir Sayfa" Bir dönemin ünlü mankeni ve sahne sanatçısı Hülya Yiğitalp'ten müjdeli haber geldi.
Avukat Feyza Altun: "Dilan ve Engin Polat çifti bana para teklif etti"
Avukat Feyza Altun: "Dilan ve Engin Polat çifti bana para teklif etti" Dilan Polat ve Engin Polat çiftini ilk günden itibaren araştıran ve birçok iddiayı ortaya atan avukat Feyza Altun Türkiye'nin gündemine adeta yön vermişti. Fenomenleri yakın markaja alan Feyza Altun'dan şaşırtan bir itiraf daha geldi.
Sosyal medyadan müstehcen paylaşım iddiasına gözaltı
Sosyal medyadan müstehcen paylaşım iddiasına gözaltı Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde F.H. (43) isimli kadın, sosyal medya hesabından müstehcen görüntüler paylaştığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Tecavüzle suçlanan ünlü yönetmen tutuklandı!
Tecavüzle suçlanan ünlü yönetmen tutuklandı! İstanbul’da bir arkadaşlık uygulaması üzerinden tanıştığı İ.B’yi evine davet eden yönetmen O.İ. iddiaya göre genç kıza tecavüz etti. Genç kız, emniyete şikayette bulundu. Yönetmen tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Sacit Aslan: "Yeşilçam’ın ‘kötü kadın’ tahtına göz diken Tamar Oner Tanrıyar…"
Sacit Aslan: "Yeşilçam’ın ‘kötü kadın’ tahtına göz diken Tamar Oner Tanrıyar…" Yeşilçam’ın “kötü” kadınları vardı. Bu kadınlar kimi zaman canlandırdıkları rollerle öyle özdeşleşdirildi ki seyirci onları, sokakta gördüğünde saldırırdı. Hepsi sinema tarihinin unutulmazlar galerisinde yerlerini çoktan aldılar... Göçüp gidenlere Allah rahmet eylesin diyorum.
Barış Arduç gecelerde görüntülendi
Barış Arduç gecelerde görüntülendi Sosyal medyada kaslı pozlarıyla şov yapan oyuncu Barış Arduç, gecelerde fırtına gibi esiyor...
Selena Gomez eski sevgilisinin en yakın arkadaşıyla aşk yaşıyor!
Selena Gomez eski sevgilisinin en yakın arkadaşıyla aşk yaşıyor! Selena Gomez'in 6 aydır gizlice aşk yaşadığı kişi, eski sevgilisi Justin Bieber'ın yakın arkadaşı ve aynı zamanda birlikte çalıştığı müzik yapımcısı Benny Blanco çıktı.