Magazin

Okan Kurt: "Bugün Demet’e dokunmayın" Şarkıcı Demet Akalın'ın yerine soruları eski eşi Okan Kurt yanıtladı.
Murat Dalkılıç sürpriz bir isimle görüntülendi Murat Dalkılıç ve Sezer Çakır, Ulus’ta bir eve girerken görüntülendi. Dalkılıç, “Sezer Hanım neden panik yaparak yüzünü gizledi?” sorusuna ilginç bir yanıt verdi.
Dora Ercan ve eşi ciplerini ateşe verip evlerine metrobüsle döndü Oryantal Dora Ercan ve eşi Ahmet Altınbaşak, İsrail şiddetini protesto için Levent'teki başkonsolosluk önünde araçlarını ateşe verdi.
Engin Akyürek Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nu tek kalemde sildi Dizinin önemli rolleri Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nın ayrılığının ardından kadroya Tuba Büyüküstün dahil olduktan sonra "Sefirin Kızı", beklenen reytinge ulaşamadı ve geçen günlerde final yaptı.
Gökhan Alkan - Nesrin Cavadzade aşkı bitti! Bir süredir ayrıldıkları yönünde haklarında haberler çıkan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan cephesinden kötü haber geldi.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck yeniden birlikte Jennifer Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldı. Eski aşkı Ben Affleck'e dönüş yaptı. 51 yaşındaki iki çocuk annesi Jennifer Lopez ile 48 yaşındaki üç çocuk babası Ben Affleck, birlikte çıktıkları Montana tatilinde görüntülendi.
Müge Boz ve Caner Erdeniz: "Biz yin ve yang gibiyiz" Müge Boz ve Caner Erdeniz, birbirlerinin ruh eşi olduğunu söylüyor. Tanıştıktan 15 gün sonra aile olmaya karar veren çift, “Bizim aşkımız özgür ve kendine münhasır. Konuşmadan anlaştığımız çok olur. Yin ve yang gibiyiz” dedi.