Magazin

Burak Deniz'in gündeminde aşk var Başarılı kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen yakışıklı aktör Burak Deniz, aşk sorularından kaçamadı.
Gülben Ergen konserden konsere koşuyor Gülben Ergen, Menemen Belediyesi tarafından düzenlenen Emiralem Çilek Festivali’nde buluştuğu hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Hasip Gençer’in boşanma davasında Nükhet Eczacıbaşı tanık oldu Bir holdingin de Yönetim Kurulu Başkanı olan Hasip Gençer'in eşi Şirin Gençer 2015'de şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle 6 milyon TL tazminat talep ederek boşanma davası açmıştı.
Aslı Enver'e Önder Öztarhan ile ayrılığı soruldu Güzel oyuncu Aslı Enver, bir süre önce aşk yaşamaya başladığı iş insanı Önder Öztarhan'ı sosyal medya hesabından takipten çıktı. Ardından Önder Öztarhan da ünlü oyuncuyu Instagram'dan sildi.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ikinci bebeklerini kucaklarına aldı! Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın mutlu günü...
Burcu Özberk çalışmaktan usandı Dizisinin bitmesiyle Bali'ye giden Burcu Özberk, tatilini noktaladı.
Kemal Kenan Ergen'e son veda Geçtiğimiz cumartesi günü hayatını kaybeden mizahçı Kemal Kenan Ergen, son yolculuğuna uğurlanıyor.