Medcezir 60. bölüm 2. fragmanı!..

439 okunma
Doğu Perinçek ile Abdulkadir Selvi canlı yayında birbirine girdi CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge’de Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi birbirine girdi.
Nagehan Alçı'yı çıldırtan hatırlatma Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında FETÖ tartışması çıktı...
Yılmaz Özdil'den canlı yayında bomba açıklama! Gazeteci Yılmaz Özdil Sözcü gazetesini bırakması karşılığında 5 milyon dolar teklif edildiğini açıkladı.
Akit yazarı canlı yayında Ahmet Davutoğlu'nu çıldırttı Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Akit TV canlı yayınında birbirine girdi. Davutoğlu, Karahasanoğlu'na "Senin dilinle beynin arasında bir ilişki var mı!" dedi.
Veyis Ateş'in canlı yayınında 2. yellenme olayı! Veyis Ateş'in Kemalettin Aydın ve Necmettin Ünal'ı konuk ettiği yayın sırasında izleyiciler yine yellenme sesi duydu.
Fatih Altaylı'dan Burhan Kuzu'ya 'Vahdettin' tepkisi! Fatih Altaylı, Habertürk'te moderatörlüğünü yaptığı "Teke Tek Özel" programında AKP'li Burhan Kuzu için sert ifadeler kullandı.
TRT Haber'de skandal 19 Mayıs hatası! Anons sonrası araya giren VTR’de yaptığı skandalı fark eden reji ekibi ise hemen durumu düzeltse de ekran başındaki herkes bu kabul edilemez hataya büyük tepki gösterdi.