Medcezir 60. bölüm fragmanı!..

284 okunma
Fatih Altaylı'dan Burhan Kuzu'ya 'Vahdettin' tepkisi! Fatih Altaylı, Habertürk'te moderatörlüğünü yaptığı "Teke Tek Özel" programında AKP'li Burhan Kuzu için sert ifadeler kullandı.
TRT Haber'de skandal 19 Mayıs hatası! Anons sonrası araya giren VTR’de yaptığı skandalı fark eden reji ekibi ise hemen durumu düzeltse de ekran başındaki herkes bu kabul edilemez hataya büyük tepki gösterdi.
Faik Işık'tan canlı yayında küfür Habertürk TV'de Tümamiral Cihat Yaycı'nın istifası konuşuluyordu. Didem Arslan Yılmaz'ın konukları arasında Avukat Faik Işık da bulunuyordu. Bir askerlik anısını anlatmaya başlayan Işık, komutanı ile arasında geçen diyaloğu anlatırken bir anda ağzından "s..... git" ifadesi çıktı.
Akit TV'de 12-17 yaş kız çocukları için skandal ifadeler! Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven, Akit TV'de katıldığı canlı yayında 12-17 yaş aralığının ilk çocuğu doğurmak için en ideal yaş olduğunu söyledi.
Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu A Haber yayınında isyan etti! A Haber canlı yayınına bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, gelen tepkiler üzerine bir anda "Atatürk'ü sevmek için izin mi alacağım? Terbiyesizler!" diye isyan edince stüdyo buz kesti.
Prof. Çilingiroğlu'nun gafı Hakan'ı şoka soktu! Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, ABD’nin Koronavirüsle mücadelesini canlı yayında değerlendirdiği sırada alınan tedbirlerin yetersizliğine vurgu yaparken, “Tabi Amerika onun için afedersiniz s.çtı” dedi.
Prof. Dr. Levent Erarslan zor anlar yaşadı Habertürk TV'deki canlı yayına bağlanan Prof. Dr. Levent Erarslan, zor anlar yaşadı. Eraslan, küçük oğlu Çınar'ın odaya girmesiyle ne yapacağını şaşırırken küçük Çınar'ın hareketleri izleyenlere tebessüm ettirdi.