Medya

Türkiye Gazetesi yazarı özür diledi
Türkiye Gazetesi yazarı özür diledi Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık, feministlerin ezanı ıslıkladığını yazarak, kadınlara "ucube" demişti. Özışık kadınlar ve okurlarından özür diledi.
Buket Aydın'dan CHP'lileri kızdıran kahkahalar
Buket Aydın'dan CHP'lileri kızdıran kahkahalar Buket Aydın, kahkaha, video, CHP, kemal kılıçdaroğlu, kanal d
Ferhat Göçer 'Sensin'i kliplendiriyor
Ferhat Göçer 'Sensin'i kliplendiriyor Ferhat Göçer’in yeni single çalışması “Sensin” çıktığı ilk gün zirveye yerleşmeyi başardı. Biten aşklara merhem olan şarkı liste başı olarak Göçer için büyük bir mutluluk oldu. Sanatçının Instagram hesabından paylaştığı bu mutluluğa sevenleri de ortak oldu.
Abdurrahman Dilipak: "AK Parti içinde bir grup var, kan emen kene gibiler"
Abdurrahman Dilipak: "AK Parti içinde bir grup var, kan emen kene gibiler" Akit yazarı Abdurrahman Dilipak AKP içinde "İslamcıları yüzde 5 gören" bir grubun olduğunu iddia etti.
Ertuğrul Akbay son yolculuğuna uğurlandı!
Ertuğrul Akbay son yolculuğuna uğurlandı! Tedavi gördüğü hastanede dün 80 yaşında hayatını kaybeden araştırmacı gazeteci-yazar Ertuğrul Akbay için bugün ilk tören saat 10.30'da Halkalı'daki Sözcü Gazetesi binasında düzenlendi.
Ebru Gündeş'ten yeni albüme yeni klip
Ebru Gündeş'ten yeni albüme yeni klip Ebru Gündeş, ‘Aşık’ albümünde yer alan ‘Gidiniz’ parçası için kamera karşısına geçti.
Fatih Altaylı: "Mercimek Teyzeyi hatırladınız mı?"
Fatih Altaylı: "Mercimek Teyzeyi hatırladınız mı?" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren beslenme uzmanı Prof. Ayşe Baysal'ı hatırlattı.