Medya

Yılmaz Özdil’den Zeybekci’nin Sözcü ziyareti için bomba yorum!
Yılmaz Özdil’den Zeybekci’nin Sözcü ziyareti için bomba yorum! Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, AKP'nin İzmir adayı Nihat Zeybekci ile ilgili olarak bir yazı kaleme aldı.
Fatih Altaylı'dan sert sözler
Fatih Altaylı'dan sert sözler "Bir kesim var ki, herkesi kendi gibi zannediyor" diyen Habertürk yazarı Fatih Altaylı, dünkü “Davutoğlu parti kuruyor, Babacan beklemede” yazısının ardından bu kesim tarafından çeşitli iddialar ortaya atıldığını söyledi.
Elif Kaya ‘Yallah’ diyor
Elif Kaya ‘Yallah’ diyor 'Yallah'ın söz ve müziği Mert Ekren, düzenlemesi Selim Çaldıran ve Mert Ekren imzası taşıyor.
Fatih Altaylı'nın Davutoğlu iddiası çok konuşulacak!
Fatih Altaylı'nın Davutoğlu iddiası çok konuşulacak! Fatih Altaylı “Davutoğlu hazır, Babacan beklemede!” başlıklı yazısında kurulma aşamasında olan partileri kaleme aldı.
Celal Şengör: "Ahmet Ercan kim kardeşim!"
Celal Şengör: "Ahmet Ercan kim kardeşim!" Prof. Dr. Celal Şengör, RS FM'de Yavuz Oğhan'ın Ayvacık depremiyle ilgili sorularını yanıtladı. Yavuz Oğhan'ın Prof. Dr. Ahmet Ercan'ı referans göstermesine sinirlenen Şengör, "Ahmet Ercan kim? Bugüne kadar bir tane yayınlanmış araştırması mı var? Hangi üniversitede görevli? Kim bu adam?" dedi.
Gazeteci Can Ataklı’nın acı günü
Gazeteci Can Ataklı’nın acı günü Korkusuz Gazetesi köşe yazarı Can Ataklı, annesini kaybettiğini sosyal medyadan duyurdu.
Can Bonomo'dan 'Bardak Taşıyor'
Can Bonomo'dan 'Bardak Taşıyor' Can Bonomo, Nisan ayında “Ruhum Bela” adıyla piyasaya süreceği 5. albümü öncesi, albümün çıkış şarkısı olan “Bardak Taşıyor”u dinleyicileriyle buluşturdu.