Meltem Miraloğlu'nun derin mutsuzluğu

Kendisinden 48 yaş büyük biriyle evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, Instagram hesabından hüzünlü anlarının videosunu paylaştı.

15006 okunma

"Hayat Devam Ediyor" dizisinde çocuk gelin rolüyle üne kavuşan oyuncu Meltem Miraloğlu, geçen haftalarda kendisinden 48 yaş büyük maddi durumu yerinde olan Patrick ile evlenmişti. Günlerce konuşulan evliliğinin ardından Miraloğlu, şimdi de paylaştığı hüzünlü videosuyla konuşuluyor.

Yaptığı evlilikte mutsuz olduğu ve sadece zengin olmak istediği için evlendiği söylenen oyuncu, dün şarkı dinlerken bir video çekti. Hüzünlüyken bir anda gülümsemesi ve endişesi ise takipçilerini korkuttu.

Miraloğlu’nun paylaştığı videonun altına “Sanki beni buradan kurtarın der gibi” ve “Çok hüzünlü duruyorsun inşallah her şey gönlünce olur” gibi birçok yorum yapıldı.

Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programının haberine göre yaşadığı zor günlerin üzerine sıla hasreti ve anne özlemi Meltem Miraloğlu'nu derinden sarstı. Kendi seçiminin sonuçlarını yaşayan Miraloğlu'nun çarpıcı hikayesinde geriye bu gözyaşları kaldı...