Mena Suvari'den herkesi üzen itiraflar

“Amerikan Güzeli” filmiyle 90’ların yükselen yıldızı olan ABD’li oyuncu Mena Suvari, önceki gün yayımlanan “Büyük Huzur: Bir Anı” adlı anı kitabında sarsıcı itiraflarda bulundu.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre eski bir çöp kutusunda yazdığını bile hatırlayamadığı intihar mektubunu bulduktan sonra anılarını kaleme almaya karar verdiğini belirten 42 yaşındaki oyuncu, “12 yaşımdayken erkek kardeşimin bir arkadaşı tarafından iğfal edildim” dedi.

Hollywood’da istismar

Bu saldırının ardından uyuşturucu bağımlısı olduğunu ifade eden Mena Suvari, genç bir aktris olarak da Hollywood’da defalarca tacizlere maruz kaldığını yazdı. Suvari, yıllarca kirli ilişkilerden ve bağımlılıktan kurtulmak için mücadele ettiğini açıkladı.

ABC News’e konuşan oyuncu, 2018’de evlendiği Michael Hope ile birlikteliğinden Nisan ayında dünyaya gelen oğlu Christopher’a da atıfta bulunarak şunları söyledi: “İntihar etmiş olsaydım şu anda bulunduğum yerde olmazdım ve biricik oğlum Christopher da burada olmazdı. Tüm acılara dayandığım için şimdi çok mutluyum.”