Miray Daner ve Boran Kuzum yeniden aynı projede!

"Vatanım Sensin" dizisinde başrolü paylaşan ve oldukça beğenilen Miray Daner ile Boran Kuzum, yeniden bir araya geliyor. İkili, ‘Saygı’ dizisinde başrolleri Nejat İşler’le paylaşacak.

4906 okunma

2018 yılında ABD’nin realite şov ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği ‘En İyi TV Çifti’ anketinde ilk kez bir Türk dizi çifti olarak yarışan ve dünya çapında çok izlenen dizilerin çiftlerini geride bırakan ikili, ‘Vatanım Sensin’in ardından ilk defa birbirleriyle karşılıklı oynayacaklar.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre 'Leon' ve 'Hilal' karakterleri ile akıllara yazılan ve uyumlu halleriyle, oyunculuklarıyla Vatanım Sensin’de iz bırakan iki ünlü oyuncu BluTV’nin hazırlıklarını yaptığı 'Saygı' dizisinde yeniden bir araya gelecek. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek. Behzat Ç. - “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı dizi yepyeni bir oyuncu kadrosuyla sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizi BluTV'de yayınlanacak...