Muhasebeciyle aldatılan Etel Bayer'den flaş açıklama!

"Son iki yıldır hepimizi dumura uğratan boşanma haberlerinden biri de, an sosyetenin örnek çifti Rober-Etel Baler'den gelmişti."

4667 okunma

Kendisini muhasebecisiyle aldattığını öğrenen Etel Hanım; Rober Bey'den istediğini alıp Temmuz'da boşanmıştı. Boşanmanın ardından Rober Bey, uğruna 23 yıllık evliliğini bitirdiği sevgilisi ile el ele arzı endam eylerken, sosyal kişiliğiyle tanınan Etel Hanım'dan aylardır haber yoktu. Ortalarda gözükmediği gibi sosyal medyada da en son 8 Ekim 2019'da bir paylaşımda bulunmuştu. Etel Hanım, sonunda ortaya çıktı.

"MERAK ETMEYİN HAYATTAYIM"

Yaklaşık bir yılın ardından önceki gün Instagram'da bir paylaşım yapan Etel Hanım; "Nerelerdesin diye o kadar mesaj alıyorum ki, yetişemiyorum. Merak etmeyin dostlarım, hayattayım. Boşanmadan sonra neredeyse karaya ayak basmadım. Kardeşimle, annemle ve çocuklarımla aylardır denizde olmak bana terapi gibi geldi. Saatlerce yıldızları seyrettim, balık avladım, yüzdüm, uyanır uyanmaz müziği açıp çocuklarımla dans ettim. Evlenmeden önce, yani 23 sene önce kim olduğumu hatırladım ve hatırladığım insanı çok sevdim" sözleriyle merakları giderdi.

SABAH GAZETESİ'NDEN BÜLENT CANKURT'UN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ...