Murat Boz'un ağabeyinin silmek zorunda kaldığı mesaj!

Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılık iddialarına sosyal medyada cevap veren Ali Boz, çiftin hayranlarından gelen tepkilerin ardından yazdığı yorumu sildi.

9546 okunma

Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin yine ayrıldığı dedikoduları magazin gündemine bomba gibi oturdu. İkilinin bir haftadır konuşmadığı ve Aslı Enver’in kendi evinde kaldığı iddia ediliyor.

Üzerine bir de güzel oyuncunun tatile çıkması, çiftin ayrılık eşiğinde olduğu iddialarını güçlendirdi.

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Murat Boz’un abisi ve aynı zamanda menajeri olan Ali Boz ise sosyal medya üzerinden, çiftin ayrılık dedikoduları hakkında yorum yapan kullanıcılara “Hayatta başka derdiniz yok mu? İki kitap okuyun!” şeklinde sert bir cevap verdi. Murat ve Aslı hayranları ise ünlü isme, “Sıkışınca kitap okuyun. Okumadığımızı nereden biliyorsunuz? Aslı-Murat hayranları olarak biz bunları hak etmedik” diyerek çıkışta bulundu. Gelen tepkilerin devamında ise Boz, kendi yorumunu sildi.

AYRILIK SEBEBİ EVLİLİK


Çift hakkındaki bir başka dedikodu da Aslı Enver’in evlenmek istemesi ve Murat Boz’un nikah masasına oturmayı düşünmemesi olduğu söylendi. Çift henüz bir açıklama yapmadı.

Konular Aslı Enver