Murat Sarıgül amcaoğlu Emir Sarıgül'ü bombaladı!

Son günlerde adı televizyoncu Buket Aydın ile aşk dedikodusuna karışan Emir Sarıgül hakkında kuzeni Murat Sarıgül'den çok çarpıcı iddialar geldi.

Emir Sarıgül'ün kuzeni Murat Sarıgül UçanKuş TV'de ekrana gelen "Canlı Masa" programına oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

MURAT SARIGÜL'DEN OLAY AÇIKLAMALAR (VİDEO)

Murat Sarıgül öncelikle amcaoğlu Emir Sarıgül ile yaşadığı sıkıntıyı anlatarak, "Emir Sarıgül ile amca çocuklarıyız. 2016-2017'nin sonlarına doğru aramızda alacak-verecek nedeniyle sürtüşme yaşandı. Ofisi yakıldı. Maddi olarak zor günler yaşadı. Ben de yakın aile üyem olduğu için hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan; banka aracılığıyla değil güvene endeksli olarak kendisine borç verdim. 2019 Eylül'ünde borcunu ödeyeceğini söyledi. Arkadaşları vasıtasıyla beni darp ettirdi. Ben kendisinden şikayetçi oldum; darp raporum var. Emir Bey'e verdiğim borç eşimin ve benim tüm birikimimizdi. O zamanın dolar kuruyla 300 bin dolar borç verdim. Uzun zamandır çok zor durumdayım." ifadelerinde bulundu.

Söz, Buket Aydın ile Emir Sarıgül'ün aşk iddialarına gelince ise Murat Sarıgül "Ben beraber olduklarını biliyorum. Görüştüklerini biliyorum. Kelimeleri bazen seçerek kullanmak lazım. Görüştüklerini biliyorum ama bunun adı aşk mıdır bilemiyorum. Sokağa çıkma yasağı olduğu dönemde aynı çatı altındaydılar. Çok sıklıkla görüşüyorlar. Hatta Emir Bey yeni aldığı otomobilinin plakasını BES olarak aldı ardından tepkilerden çekinerek değiştirdi. Buket Hanım 'Arkadaşız' dedi bu şekilde kayda geçti nasıl toparlarlar bilemiyorum." şeklinde konuştu.

Açıklamalarını sürdüren Murat Sarıgül, Emir Sarıgül'ün Fatoş Altınbaş ile evli olduğu dönemde televizyoncu Pelin Akat ile birlikte olduğunu; "Sayın Fatoş Altınbaş ile olan evliliği yalan ve çapkınlık mevzuları nedeniyle koptu. Pelin Akat ile ilişki yaşıyordu. Bunu biliyorum ispat da edebilirim." sözleriyle iddia etti.

Emir Sarıgül'ün yalana endeksli bir hayatı olduğunu iddia eden Murat Sarıgül; evliliği süresince tüm mal varlığını Altınbaş ailesinin üzerinde gösterdiğini de söyledi.