Murat Yıldırım'dan yeni dizisi hakkında olay iddia!

"Ramo" dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, dün akşam ikinci bölümü yayınlanan dizinin Twitter'da engellendiğini ileri sürerek sert bir açıklama yaptı. Yıldırım, "Twitter'da engellendiğimizin kanıtıdır" diyerek ekran görüntüsü paylaştı.

5004 okunma

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in olduğu 'Ramo' dizisi hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi olan Murat Yıldırım, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaparak dizinin Türkiye'de engellendiğini iddia etti.

MedyaRadar'ın haberine göre iki farklı görsel paylaşan Murat Yıldırım, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Dün gece çok enteresan bir şey oldu! Ramo Twitter'da engellendi! Yurt dışından Türkiye trend listesinde bütün gece yüksek ilgi gördüğü ispatlanırken, Türkiye ortamında görülmesi engellendi! Aşağıda da ispatı. Reytinglerde bizi 1. yapan seyircimize boyun borcumdur..." ve "Dün gece Twitter da engellendiğimizin kanıtıdır. Benim çabamda bizi reytinglerde 1. yapan seyirciye saygım ve ekibimin hakkını aramaktır, sevgi ve saygıyla..." notlarını düştü.

Ramo dizisi reytingleri

Ramo dizisinin dün akşam yayınlanan ikinci bölümü, FOX Ana Haber ve yine FOX'ta yayınlanan Kadın dizilerini geride bırakarak zirveye yerleşti. Ramo dizisinin ilk bölümünde ise Kadın dizisi birinci, FOX Ana Haber ikinci ve Ramo üçüncü olmuştu. Ramo ikinci bölümüyle zirveye yerleşti.