Mustafa Sandal’dan Melis Sütşurup’a sert yanıt!

Mustafa Sandal kendisi hakkında "Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki; ilişkiyi hemen bitirdim." diyen eski sevgilisi Melis Sütşurup'a yanıt verdi.

6138 okunma

Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına konuşan Melis Sütşurup, "Mustafa ile ilişkimizin bitme nedeni, onun telefonunda gördüğüm bir mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki ilişkiyi hemen bitirdim. Zaten öncesinde de midemi bulandıran bir şeyler vardı.

Bunlar aldatma, ihanet gibi konular değil. Daha çirkin şeyler. Detayına girmem bana yakışmaz. 'Melis ile iyi vakit geçirdik' açıklamasını çok saygısızca buldum. Yazık. Bu vakti ne için harcadığını gerçekten merak ediyorum" açıklamasını yapmıştı.

Mustafa Sandal Instagram hesabından yaptığı açıklamada Sütşurup'un bu açıklamalarına yanıt verirken şu ifadeleri kullandı: "Her ilişki sonrası illa kavga etmek mi doğru olan? Elbette hayır! En azından benim tarzım değil. 'İyi vakit geçirdik ama anlaşamadık olmadı' demek midir kötü olan? Evet kıymetli günlerdi, kaliteli zaman geçirdik ama maalesef olmadı ve ayrıldık. Bu kadar net. Benden bir kadın ve iyi bir anne için kötü cümleler söylememi beklemesin kimse…

Ve evet iki tane aslan gibi evladım var ve onlara 'Size üvey kardeş getirmeyeceğim' diye söz verdiğim doğru. Hayat neler getirir bilemem ama sözümü tutmaya çalışacağım… Ayrılık sonrası sorulan bir soruya karşı tarafı incitmeden yanıt vermek isteyerek hata mı yaptım? Hayır bence hata yapmadım… Peki, kırmak istemeden iyi niyetle söylediğim cümlelerin karşılığı 'çirkin imalarda bulunmak' mı olmalı? Bunun cevabını da güzel ve iyi kalpli insanların yorumuna bırakıyorum.

İyi niyetle başlayan ilişkilerin, şayet bitecekse (ki bunu kimse istemez) yine iyi niyetle ve güzel cümlelerle bitmesi dileklerimle… Biz 25 yıldır birbirimizi çok iyi tanıyoruz ya o bana yeter dostlar

M.S."