Mustafa Sandal'ın Ceren Hindistan'a attığı mesajlar ortaya çıktı

Oyuncu Ceren Hindistan, dün Mustafa Sandal ile ilişkiye başlamak üzere olduğunu itiraf etmiş, Mustafa Sandal ise aşk iddialarını reddetmişti.

Mustafa Sandal'ın Ceren Hindistan'a attığı mesajlar ortaya çıktı
4049 okunma
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Ceren Hindistan, dün yaptığı açıklamada “Mustafa benim için değerli ve sevdiğim bir insan arkadaşız ve konuşuyoruz. Özel hayatı konuşmaktan yana olmadım ve birbirimizi tanıma aşamasındayız, görüşüyoruz, konuşuyoruz. Mustafa'ya aşık olmayacak bir kadın tanımıyorum. Bu süreç birbirimizi tanıyarak özel şekilde kalsın istiyoruz. Sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık” açıklamasını yapmıştı.

11 yıllık eşi Emina Jahoviç ile yakın zamanda yollarını ayıran Mustafa Sandal, Ceren Hindistan’ın bu açıklamalarının ardından "Ceren Hanım, aşk yakıştırmasının ardından bana sosyal medyadan mesaj atıp hayranlığını dile getirdi. Ben de karşılık verdim. Kendisiyle yan yana gelmedik. Aşk yok, arkadaşlık var" diyerek aşk iddialarını yalanladı.

'2.Sayfa' programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt, Ceren Hindistan’ın Mustafa Sandal’dan gelen mesajları kendilerine gösterdiğini açıkladı.

İkilinin açıklamalarına göre; Mustafa Sandal, Ceren Hindistan’a “Sen çok güzelsin, ben yakışıklı, neden sevgili olmuyoruz. Tek sıkıntı sana bakarken yaşanılacak konsantrasyon bozukluğu. Sana aşık olmaktan başka alternatif bırakmadın. Yan yana fotoğraflarda ne kadar güzel duruyoruz” şeklinde mesajlar atmış.