Natalie Portman'ın yeni filmi de sansürlendi!

Başrollerinde Natalie Portman, Ashton Kutcher'ın yer aldığı filme içerdiği seks sahneleri nedeniyle 18 yaş sınırı geldi.

Natalie Portman'ın yeni filmi de sansürlendi!
20191 okunma

Natalie Portman’ın yeni film projelerinden bir olan Your Highness filmindeki bir sahnesinde giydiği tangası fazla açık bulununca sansüre uğramış, dijital ortamda ünlü yıldızın tangasını kahverengi bikini altına dönüştürülmüştü. Natalie Portman’ın oynadığı 21 Ocak’ta Amerika’da vizyona girecek olan ’No Strings Attached’ (Koşulsuz) adlı filme de sansür geldi.

Romantik - komedi türündeki film için Amerikan film değerlendirme kurumu ’R-Rated’ 18 yaşından küçüklere uygun olmadığını açıkladı. Başrollerinde Natalie Portman, Ashton Kutcher’ın yer aldığı film ’duygusallık içermeyen seks yapan arkadaşlar, gerçekten iyi arkadaş kalabilirler mi?’ konusu üzerinden ilerliyor.

Filmin konusu

Yönetmen koltuğunda Ivan Reitman oturdurduğu filmde Portman ve Kutcher, duygusallık içermeyen, cinsel bir arkadaşlık kurmaya çalışırlar. Ancak çok fazla süre geçmeden, bu işin böyle yürümeyeceğini, sadece seks üzerine bir ilişki kurulamayacağını ve daha fazlasını istediklerini farkederler.

İşte filmden o sahneler!...

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!...