Neşe Sapmaz, Yavuz Yılmaz'ın vefatının ardından ilk kez konuştu

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, 17 Aralık 2017 tarihinde silahla kendini vurarak intihar etmişti. Merhum Yavuz Yılmaz'ın nişanlısı Neşe Sapmaz, bu sabah konuk olduğu "2.Sayfa" canlı yayınında yaşadığı zor günlerle nasıl baş ettiğini ilk kez anlattı.

33545 okunma

Beykoz Konakları'ndaki evinde 17 Aralık 2017 tarihinin sabah saatlerinde hayatına son veren eski başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın nişanlısı Neşe Sapmaz, bu sabah Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" canlı yayınında konuştu.

38 yaşında hayata gözlerini yuman Yavuz Yılmaz'ın evlenmek üzere olduğu Neşe Sapmaz yaşadığı acıyı sosyal medyadan paylaşmış ve Yavuz Yılmaz ile fotoğraflarını paylaşan Sapmaz "Severken ayrılmayı da yaşamıştık. Şairin dediği gibi 'Ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi' notunu düşmüştü.

Ünlü sunucu Neşe Sapmaz, "Neşeli Çocuklar" isimli kampanya ile hayata tutunduğunu; bağışçılar ve sponsorların yardımı ile imza attığı projenin kısa sürede amacına ulaştığını ifade etti.

Yılmaz Ailesini acı olayın ardından ziyaret ettiğini ifade eden Neşe Sapmaz, "Özel günlerde mesajlaşmalarımız sürüyor. Bir hastalık olunca çiçek gönderiyorum" ifadelerinde bulundu.