Okan Bayülgen’den fenomenlere sert sözler: "Hepsi çöp ve zavallı"

Okan Bayülgen, konuk olduğu programda sosyal medya fenomenlerini kızdıracak açıklamalarda bulundu. Bayülgen "Hepsi çöp, hepsi zavallı" dedi.

Okan Bayülgen’den fenomenlere sert sözler: "Hepsi çöp ve zavallı"

MedyaRadar'ın haberine göre Okan Bayülgen, Haber Global ekranlarında yayınlanan "Buket Aydın ile Tarafını Seç" programına konuk oldu. 

Buket Aydın'ın sorularını yanıtlayan Okan Bayülgen, sosyal medya fenomenleri hakkında sert sözler söyledi.

 Bayülgen şu ifadeleri kullandı:

"SANATÇILARIN DA YAPMASI UTANÇ DUYGUSU UYANDIRIYOR"

"Onları çöpe atıyorum hepsini ben hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiç bir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliğini koruduğu sürece bir şeyler yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen kişiler o kadar. Tanıdığımız sevdiğimiz sanatçıların da bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine, Instagram üzerinden 'Bir arkadaşım gönderdi sürüyorum bu kremi, yumuşacık oluyorum' diye konuşup üç beş kuruşlara tenezzül edeler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bu. Instagram ve TikTok dünyasındaki bu yüksek ahlaksızlık, bu uygulamalarla beraber yok olacak. Tıpkı Vine fenomenleri gibi bu fenomenler de yok olacak. Bunun üzerinden para kazanmak çok yakışıksız bir şey ve maalesef rakamlar da çok yüksek değil”

Konular Okan Bayülgen