Olayların dinmediği "Yasak Elma" setinde yeni kriz!

18 yıl önce başrolü paylaştıkları film sonrası ortalık karışmıştı. "Beni gece yarısı Van Gölü’ne girmeye davet etti" açıklamalarıyla günlerce konuşulan ikili yeniden gündemde...

Olayların dinmediği "Yasak Elma" setinde yeni kriz!
3466 okunma
Posta Gazetesi'nin haberine göre Şevval Sam, başrol oynadığı 'Yasak Elma' dizisinin bir sahnesinde bilgisi dışında kendisine gerçek kürk giydirildiğini fark etti. Bunun üzerine çok sinirlendi.

"BUNDAN SONRA İMİTASYON KÜRK DE GİYMEM"

Sosyal medyadan da tepki alınca açıklama yapan oyuncu, "Bir yaşam hakkı savunucusu olarak bilgim harici bana gerçek kürk giydirildiğini öğrenip büyük üzüntü duydum. Bundan böyle dizide gerçek ya da imitasyon hiçbir şekilde kürk giymeme kararı aldım" dedi.

FLAŞ İDDİA!

Kürk krizini atlatmaya çalışan Şevval Sam ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

AYRILIYOR MU?

Ünlü oyuncunun başrolde yer aldığı 'Yasak Elma' dizisinin yeni sezonunda olmayacağı, yerine Hande Ataizi’nin geleceği TV kulislerinde dolaşmaya başladı.

HANDE'YE BAŞKA ROL

Yapımcı Fatih Aksoy, “Şevval Sam bir yere gitmiyor. Hande Ataizi’yle görüşmeler sürüyor. Hande’ye senaryoda başka bir rol yazılacak” dedi.

"KİMSE İÇİN SORUN OLMAZ"

Dizinin yapımcısı, Hande Ataizi’nin kadroya katılmasının kimse için bir sorun yaratmayacağını vurguladı.

ORTALIK KARIŞMIŞTI!

Hande Ataizi, 2001 yılında ‘Melekler Evi’ filmindeki rol arkadaşı Talat Bulut’u kendisini taciz etmekle suçlamıştı.

"BİRLİKTE VAN GÖLÜ'NE GİRMEK İSTEDİ"

45 yaşındaki oyuncu, “Beni gece yarısı odasına senaryo çalışmaya ve Van Gölü’ne girmeye davet etti” demişti.('Melekler Evi' filminden bir kare)