Ozan Güven, sen sanatçımısın yoksa kabadayı mı?.... VİDEO

Bakan Çavuşoğlu'ndan tartışma yaratan Lozan açıklaması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun "Geçmişteki anlaşmaları büyük başarı öyküsü diye ders kitaplarında ilkokulda anlatmaya çalıştılar bizlere ama maalesef işte görüyoruz" ifadeleri tartışma yarattı.
Atatürk'e hakaret sosyal medyayı ayağa kaldırdı! Sosyal medya üzerinden Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik hakaret ve iftiralar içeren bir video yayınlandı. 'Oezge81' kullanıcı adıyla Atatürk hakkında skandal ifadeler kullanan kişinin tutuklanması için kampanya başlatıldı.
Bakan Albayrak'tan Ahmet Hakan'a gündem yaratan yanıt! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak dün akşam katıldığı televizyon programında sorulara yanıt verdi. Albayrak, ‘Dolar yükselince endişelenmeli miyiz?’ sorusunu “Dolarla mı maaş alıyorsunuz? Dolar borcunuz mu var? Dolarla bir işiniz var mı?” diyerek yanıtladı.
BBC muhabiri Beyrut'taki patlamaya canlı yayında yakalandı BBC muhabiri Maryam Toumi, Beyrut'taki patlamaya canlı yayında yakalandı. O anlar böyle görüntülendi...
Beyrut'ta büyük patlama meydana geldi! Beyrut'ta sıvılaştırışmış doğalgaz taşıyan bir gemi infilak etti.
Beyrut'ta büyük patlama! Beyrut'ta sıvılaştırışmış doğalgaz taşıyan bir gemi infilak etti.
Erdal Aksünger de Haber Global canlı yayınını terk etti Haber Global'de geçtiğimiz günlerde CHP'li Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP PM üyesi Erdal Aksünger de yaşanan tartışmanın ardından canlı yayını terk etti...