Ozan Güven'e rol arkadaşlarından tepki!

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’un “Beni darp etti” dediği Ozan Güven’e "Babil" dizisindeki rol arkadaşlarından da tepki geldi.

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla pek çok kesim tarafından tepki çeken Ozan Güven'e en sert tepkiler rol arkadaşlarından geldi.

Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu; sert cümlelerle rol arkadaşları Ozan Güven'e tepkilerini gösterirken, Aslı Enver ise düşüncelerini tek cümlede özetledi.

Nur Fettahoğlu, “Kendimi bildim bileli, gücüm yettiğince kadına şiddete karşı sesimi çıkardım, çıkarmaya da devam edeceğim çünkü her ne olursa olsun bu konuda fikrim değişmez. Şiddet kimden gelirse gelsin her türlüsüne karşıyım, kabul edilemez” ifadelerinde bulunurken Birce Akalay ise "Kadına şiddet asla onaylanamaz. Hele ki bildiğimiz, gördüğümüz, bizzat yaşadığımız onca acıdan sonra. Bugün yıllardır tanıdığım ve benimle aynı düşüncelerde olduğundan emin olduğum arkadaşım Ozan'ın yaşadığı ve yaşattığı bu acıdan, gördüklerim ve duyduklarımdan son derece üzgünüm." ifadelerini kullandı.