Özge Özpirinçci ve Serkan Altunorak'ın skandal diyaloğu!

Oyuncu Serkan Altunorak ile Özge Özpirinçci, bir derginin Instagram sayfasında gerçekleşen yayınına konuk oldu. Takipçilerinden gelen soruları birbirlerine soran oyuncuların sohbet sırasında birbirleriyle skandal bir diyalog yaşadıkları öne sürüldü.

16376 okunma

Özge Özpirinçci ile Serkan Altunorak GQ’nun düzenlendiği canlı yayına katıldı. Takipçilerinden gelen soruları birbirlerine sordular.

Posta Gazetesi'nin haberine göre Serkan Altunorak sohbet sırasında Özge Özpirinçci’ye şakayla karışık günahını bile vermeyeceğini söyledi. Özge Özpirinçci de gülerek “G.t” dedi.

‘G.TÜM OLARAK KATIL’

Sonra bunun nedenini şöyle açıkladı:

“Instagram’ın hikaye bölümüne ‘Canlı yayına kim olarak katılsam?’ yazdım. Serkan da bana DM’den ‘G.tüm olarak katıl’ mesajı attı. Bunu açıklamazsan da şerefsizsin diye ekledi.”

İkili karşılıklı kahkaha atıp gülme krizine girdi ama hayranları şoke oldu.

'EN İYİ KADIN ARKADAŞIM BERRAK'

Özge Özpirinçci, “En iyi kadın arkadaşım kesinlikle Berrak Tüzünataç” dedi. İkili, 10 Ocak’ta vizyona giren ‘Biz Böyleyiz’ filminde oynamıştı.

Serkan Altunorak ve Özge Özpirinçci ise yıllar önce Show TV'de ekrana gelen "Melekler Korusun" dizisinde birlikte rol almışlardı.