POLEMİK YAPMAM

Artık ben büyüdüm polemik yapmam!

8191 okunma

Petek Dinçöz, imajını da tazelediği yeni albümü 'Ne Yapayım Şimdi Ben'in tanıtımını önceki gün Astoria Alışveriş Merkezi'nde yaptı. Anneler Günü'nde düzenlenen etkinlikte, 'büyüyüp, olgunlaştığını' belirten ünlü şarkıcı, "Artık 'O ne yapmış, bu ne yapmış' şeklinde konuşmayacağım. Beni polemikler içinde göremeyeceksiniz. Bu yaz polemikler değil, şarkılar yarışsın" dedi.

KONSERVATUVAR GİBİ
Sezen Aksu'dan müzik ve dünya görüşü olarak çok şey öğrendiğini belirten Petek Dinçöz; Aksu'ya Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın ricası ile gitmediğini vurgulayarak, şunları söyledi: "Sezen Hanım'a bir şarkı almaya gittim ve 2.5-3 aydır ondan çok şeyler öğrendim. Aziz Bey'in bu konu hakkında bir bilgisi yok. Sezen Aksu bir konservatuvar, bir okul ve ben de o okuldan mezun olacağım."

Çocuğum zeka özürlü olabilirmiş
Hipertiroit tedavisi gördüğü için anneliği ertelemek zorunda kaldığını anlatan Petek Dinçöz, şu bilgileri verdi: "Şu anda değerlerim normal değil. Eğer şu anda hamile kalırsam, bebek zeka özürlü doğabilirmiş. Allah korusun, bu yüzden biz de şu anda çocuk sahibi olamıyoruz. Ama hastalığım geçer geçmez anne olmak istiyorum."

Özlem Avcı /Sabah Gazetesi