Rasim Ozan Kütahyalı'nın çelişkili tweetleri!

Ünlü spor adamı Fatih Terim'in Corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından Rasim Ozan Kütahyalı'nın çelişkili eski ve yeni tweet'leri sosyal medyada gündem oldu.

2126 okunma

Boşnaklarla ilgili skandal ifadesiyle büyük tepki çeken gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Corona virüs testinin pozitif olduğu açıklandıktan sonra attığı birbirini tutmayan paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem oldu.

Kütahyalı, "Lig iptal edilsin" talebini korkaklık olarak nitelemişti. 

Rasim Ozan, Terim'in Corona virüsün kendini hissettirmeye başladığı dönemlerde "Lig iptal edilsin" talebini korkaklık olarak nitelemiş, Fatih Terim'in ligin ısrarla ertelenmesine ve bu konuda sitem etmesine karşılık olarak, "Galatasaray-Beşiktaş maçının ne ertelenmesi ne de seyircisiz oynanması mümkün değildir. Bir kişide çıkan koronavirüsü bahane etmek korkaklıktır" ifadelerini kullanmıştı.

Fatih Terim'in Corona virüs testi pozitif çıkınca da Rasim Ozan Kütahyalı, "13-14 Mart'ta koronavirüs için en önemli şeyin sosyal mesafe olduğu biliniyordu. Buna rağmen herkesin dip dibe olduğu maçlar oynatıldı" dedi.