Rasim Öztekin, Ferhan Şensoy ve Cem Yılmaz ile küs mü?

Gazeteci eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin'in "Sağlığım İçin Herşey" Instagram hesabında canlı yayına katılan Rasim Öztekin, Cem Yılmaz ve Ferhan Şensoy ile dargın olup olmadığı konusunda ilk kez konuştu.

1705 okunma

RUsta oyuncu Rasim Öztekin şöyle konuştu:

“FERHAN ŞENSOY HEM USTAM, HEM DE AĞABEYİMDİR”

"Benim Ferhan Şensoy ile dargın olma gibi bir hakkım yok. Biz ağabey kardeş gibiyiz. Mesela iki ay kadar önce kavuğu bu sene devredeceğimi belirterek adaylarım arasındaki birkaç ismi kendisine söyledim. Yani ustamın olurunu aldım. Ferhan Şensoy benim önce ustam, aynı zamanda Galatasaray Lisesi’nde ağabeyimdir. Ama bana göre gerçek hayatta da ağabeyimdir. Biz birbirimiz çok severiz.

“CEM YILMAZ’LA KÜS DEĞİLİM”

Bana sosyal medyada sık yöneltilen sorulardan biri de bu. Cem Yılmaz ile öyle bir küslük durumum falan yok. Bu niye yakıştırıldı onu da bilmiyorum açıkçası. Cem Yılmaz ile biz G.O.R.A. filminde birlikte çalıştık. Filmin çekildiği tarihten beri de Cem Yılmaz’ı görmedim. Dolayısıyla Cem Yılmaz ile küsecek bir durumumuz da olmadı. Karşı karşıya hiç gelmedik. Nereden çıkartılıyor bu anlamış değilim. Cem Yılmaz da benim çok sevdiğim bir kardeşimdir. Küs falan da değilim yani ben değilim. O küs mü onu bilmiyorum tabii ama küs olacak bir zamanımız olmadı yani."