Ronaldo'dan milyonluk gol!

Geçtiğimiz ay haftalığı 1 milyon 250 bin euro’luk bir yatta tatil yapan Beyonce’ye Ronaldo çalımı... Ünlü yıldız, Monaco’da haftalığı 1 milyon 825 bin euro’luk yatta keyif çatıyor.

311 okunma
Takvim Gazetesi'nin haberine göre bu yaz dünyaca ünlü isimler arasında 'yat savaşları' yaşandı.

Beyonce, İtalya seyahatinde haftalığı 1 milyon 250 bin euro olan (9 milyon 340 bin lira) 'Kısmet' isimli lüks bir yatı kiraladı. Ünlü şarkıcıdan 15 gün sonra yine İtalya'da Hollywood'un ünlü aktörü Tom Hanks vardı. Tanınmış oyuncu, 95 metrelik yatta tatil yapan Beyonce'nin havasını 138 metrelik bir yüzen sarayda görüntülenerek söndürdü. Beyonce ile Tom Hanks arasındaki yat savaşına noktayı ise Cristiano Ronaldo koydu!

13 MİLYON 700 BİN LİRA!..

Önceki gün sevgilisi Georgina Rodriguez ile Monaco'da tatil yapan Juventus'un yıldızı, 'Queen Miri' isimli 92 metrelik bir yat kiraladı. Bu sezon başı Real Madrid'den Juventus'a 110 milyon euro'ya transfer olan Portekizli yıldızın, tatil yaptığı yatın haftalık kirası ise 1 milyon 825 bin euro yani 13 milyon 700 bin TL! Bu fiyatla Beyonce'ye golünü atan Ronaldo, yattan paylaştığı fotoğrafına "Biraz D vitamini zamanı" yazdı.

İSTANBUL'A TRANSFER

Madame Tussauds İstanbul, yılın transferini açıkladı! Cristiano Ronaldo'nun figürü, bir süreliğine İstanbul'daki serginin konuğu olacak. Ronaldo'nun balmumu figürünün kalıbının çıkarılması yaklaşık 170 saat sürdü. Figüre tek tek ekilen saç, kirpik ve kaşların tamamlanması ise 140 saat; sadece başının boyanması ise 50 saatte yapıldı.


Konular Spor Haberleri