Şahan Gökbakar Merve Boluğur'u ti'ye aldı ortalık karıştı!

Merve Boluğur, karantina günlerinde puzzle yaptığı anları paylaşmış ve sosyal medyanın diline düşmüştü. Şahan Gökbakar da Boluğur'u tiye alan isimlerden olmuştu. Boluğur Gökbakar'ı affetmeyerek Instagram hesabından çok konuşuşacak bir göndermede bulundu.

3966 okunma

Karantina sürecinde üniversite sınavına hazırlanan oyuncu Merve Boluğur, 40 parçalık puzzle yapıp Instagram hesabının hikayeler bölümünden “Bitti” diye paylaşınca sosyal medyanın diline düşmüştü.

Bu durumu ti'ye alan sosyal medya kullanıcılarına Merve Boluğur, “Bebek misin? Deli misin Bıdı bıdı… 10’luk puzzle yapacağım, eğleneceğim. Karantinada atom mu parçalıyorsunuz? Aşı mı buldunuz? Sevgiler” diyerek karşılık vermişti. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar da Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Merve Boluğur’a gönderme yaptı.

Gökbakar, 40 parçalık puzzle yapıp sosyal medyadan “Bitti” diye paylaşan Merve Boluğur’u, 3 parçalık puzzle ile tiye aldı. Merve Boluğur ise Şahan Gökbakar’ın kendisi hakkında yaptığı bu espriye balkonlu maket evi görseliyle yanıt verdi.

Merve bu tercihiyle Şahan Gökbakar’ın bir döneme damga vuran magazin haberine de gönderme yaptı. 

Merve Boluğur’un balkonlu ev hatırlatmasından sonra Şahan paylaşımını sildi ve sonrasında Merve Boluğur da balkon göndermesi yaptığı paylaşımı kaldırdı.

NE OLMUŞTU?

Şahan Gökbakar kariyerinin ilk yıllarında oyuncu Berrak Tüzünataç ile 14 Temmuz 2010 tarihinde Kabataş’taki bir evin terasında son derece samimi görüntüler sergilemiş ve ikilinin öpüşme görüntüleri yıllarca konuşulmuştu.